banner614

ARTIK ÇOK KATLI BİNALAR YÜKSELMEYECEK!

banner619

Konuralp'te yaşayan vatandaşlarla mahalle ziyaretleri kapsamında bir araya gelen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, "Antik mirasımız Konuralp, şehirleşme ve turizm yatırımları konusunda hak ettiği değere kavuşacak." dedi. Daha önce yüksek katlı binalara izin verilen Konuralp bölgesinde 4+1 şeklinde yapılan kat düzenlemesini anımsatan Başkan Özlü, "Artık bölgenin yapısına uygun şekilde yapılaşma olacak." dedi.

banner846
Gündem 07.11.2019, 13:01 07.11.2019, 19:18
1291
banner844
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Konuralp bölgesinin tüm mahallelerini ziyaret etti. Bir hafta boyunca Terzialiler, Orhangazi, Çiftepınarlar, Şehit Hüseyin Kıl, Şehit Bayram Gökmen, Şehit Kemal Işıldak ve Şehit Murat Demir mahallerini tek tek ziyaret eden Başkan Özlü, mahalle sakinlerinden büyük ilgi gördü.

"Mahallelerimizin ihtiyaçlarını anında karşılamak için çalışıyoruz"
Her mahallede ilk olarak yenilenen belediye kadroları hakkında bilgiler aktaran Başkan Özlü "Seçim yok, peki biz size neden geliyoruz? Bakın belediyede tüm kadrolar değişti, yenilendi. Alanında uzman çalışkan arkadaşlarımızla sizlere hizmet veriyoruz. Burada onlar da var, sizlere tanıtmak istiyorum. Her biri işini en iyi şekilde yapacak arkadaşlardır. Biz sizlerle mahalle sözleşmesi imzalamıştık. Bunlar internette var, bakabilirsiniz. Şimdi biz bunların dışında bizden ne bekliyorsunuz bunu öğrenmek istiyoruz. Mahallelerimizin ihtiyaçlarını anında karşılamak için çalışıyoruz. Sizlerin istekleri bizim için emirdir, bu makamda hizmet için duruyoruz" şeklinde konuştu.

"Konuralp Düzce için ulusal bir kaynaktır"
Konuralp bölgesinde yapılan kat düzenlemesi ve bölgenin yapısına uygun şekilde yapılaşma teşvikine vurgu yapan Başkan Özlü, "Burada çok değerli tarihi bir kaynak var. Bu kaynağa sahip çıkmalıyız. Bakın burası aynı zamanda üniversite bölgesi. Böyle iki lokasyonu bir arada bulmak çok önemli bir şeydir. Üniversitemiz burayı araştıracak, gün yüzüne çıkaracak. Hem sizler hem de biz Konuralp'in turizm kaynağından yararlanmalıyız. Düzce'yi Türkiye'nin sayılı tarih turizmi merkezlerinden biri yapacak olan, ulusal değere sahip bu kaynaktır. Bu bölgeyi hak ettiği değere kavuşturmak için hep birlikte çalışalım." dedi.
HABER:C.ÜSTÜNER
Yorumlar (18)
yatay yapılaşma 2 yıl önce
Yatay yapılaşma çok daha fazla tarım arazisinin heba olmasına yol açacak, farkında değil misiniz? Dikey yapılaşmaya karşı olma argümanınız nedir? Reis öyle istiyor diye mi?
SANAL DEDEKTİF 2 yıl önce
BUNDAN ÖNCEKİ DAR GELİRLİLER İÇİN YAPILAN TOKİ KONUTLARINI KİMLER ALMIŞ BİR ARAŞTIRIN BAKALIM ÖNCÜ TV EN AZ 3-5 DAİRESİ OLAN MADDİ DURUMU İYİ OLANLAR ALMIŞ NİYE UCUZ OLDUĞU İÇİN MADDİ DURUMU İYİ OLAN KARNI TOK GÖZÜ AÇ GÖZLÜLERDEN DAR GELİRLİ BUNLARDAN SEBEBLENİYORMU BİR ARAŞTIRIN NELER ÇIKACAK BİRDE NOTER HUZURUNDA SÖZDE ÇEKİLİŞ YAPIYORLAR ONDA BİLE ŞİKE YAPIYORLAR
Kasabalı 2 yıl önce
Parkımız gitti yollarımız berbat gittikçe geriye gidiyor ve bi tümsek istedim hala yapılmadı hizmet Yok
aksakallı 2 yıl önce
bırakın bu çifte standartı vaktinde vediniz ruhsatları şimdi yüksek binalardan kaçının diyorsunuz sizin ne yatığınız belli değil milleti madur ediyorsunuz
Aa 2 yıl önce
Peki 5 sene sonra?
Kasabalı 2 yıl önce
Arı alan Üsküdar'ı geçmiş şimdi gelmiş şöyle yap az böyle yapcaz vah vah vah yiye yiye bitiremediniz
Someone 2 yıl önce
Üniversite hastanesi yolunun sokak aydınlatmalarına da bi el atın artık...Hastane yolu zifiri karanlık
Yuri 2 yıl önce
Atı alan Üsküdar ı geçti
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
15°
açık