banner851

banner955

ARTIK DÜZCE BELEDİYESİ'NE KAZANÇ SAĞLIYOR

Düzce Belediyesi’nin iştiraki olan BELTAŞ A.Ş.’ye bağlı beton santrali, 1 yılda atılım yaptı. Eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş döneminde açılan beton santraline bir yılda 12 mikser, 2 yeni pompa alındı.

Gündem 13.06.2020, 11:28 13.06.2020, 11:48
2531
ARTIK DÜZCE BELEDİYESİ'NE KAZANÇ SAĞLIYOR
banner1032

Eski Belediye Başkanı Mehmet Keleş döneminde kurulan ve Faruk Özlü’nün belediye başkanlığı görevine gelmesiyle Düzce Belediyesi iştiraki BELTAŞ A.Ş.’ye devredilen beton santrali, büyümeye devam ediyor. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün belediye başkanlığı döneminde faaliyet alanı genişleyen beton santrali, belediyeyi kara geçirdi.

Geçtiğimiz dönemde 1 pompa ve 2 mikser ile faaliyet gösteren beton santraline, Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün göreve gelmesinin ardından 12 yeni mikser ve 2 yeni pompa kazandırıldı. Ekonomik yönden büyümesini sürdüren beton santralinin, kamu kurum ve kuruluşları ile inşaat firmalarına beton satarak, büyük kar elde ettiği bildirildi.

banner844
Yorumlar (5)
Komşu 2 yıl önce
Nasıl kara geçmesin 7/24 çalışıyorlar ne gündüzü var nede gecesi pazar bile dökülüyor.Örnek vereyim gece 24:00 de başlanıyor 03:00 a kadar.Beton dökerken çevredeki insanlar rahatsız olur mu diye düşünen yok belediyenin olunca?
Belediyeci 2 yıl önce
Murat isimli arkadaş Çınardüzü mevkisindeki bazalt ocağından haberin yok orası kesin yorum yapmadan birine sorsaydın bari ... ayrıca şirketin adı Beltaş :-)
Murat 2 yıl önce
Belka firmasının kendine ait beton hammadde ocağı yok dışarıdan hammadde alıyor hammaddesini kendisi üreten 3-5 tane beton santrali varken büyük kar ediyor diye yanlış haber yapmayın.Bu ancak kamu kurumları zarara uğratılarak olur.
Merai 2 yıl önce
Beton ocaginin maliyeti ne?
Arslan bey 2 yıl önce
Faruk başkanımı tebrik ediyorum. Başarıların devamını diliyorum
20
açık