banner851

banner955

ASKERE GÜL DAĞITTI

Resul Çiftçi isimli vatandaş kendi imkanlarıyla gittiği sınırda askere gül dağıttı. Mehmetçiğe destek ve moral vermek için Kilis ve oradan sınıra gittiğini söyleyen Çiftçi, askere Düzce halkından selam da götürdü.

Gündem 26.02.2018, 13:57 27.02.2018, 11:35
1626

Afrin’de terörle mücadele kapsamında operasyonlar yapan Türk askerine destek her geçen gün büyüyor.
 
Tüm illerden olduğu gibi Düzce’de de çeşitli kurum ve kuruluşlar ile sivil toplum örgütlerinin ortak ya da tek tek organize ettiği destek kampanyalarının yanı sıra vatandaşlar da bireysel olarak askere moral ve destek vermek için gönülden çaba gösteriyor.
 
Düzceli Resul Çiftçi isimli bir vatandaş da günlerdir bu kampanyaları izledikten sonra kendi adına Türk askerine yanlarında olduğunu ifade etmek için sınıra doğru yola çıktı.
 Kendi imkanlarıyla Mehmetçiğe moral ve destek vermek için önce Kilis’e giden Çiftçi, oradan sınıra ulaşarak Türk askerine götürdüğü kucak dolusu gülleri verdi. Çiftçi, Düzce halkının da selamlarını askere ilettiğini belirtti. Sınırda 7 gün kalan Çifti, yaptığı ziyaretten ötürü çok mutlu olduğunu, askerin terörle mücadele verirken Türk milletinin de onlara dualarıyla destek olduğunu belirtti. Çiftçi, “Bu; vatan, millet, bayrak duygusu” dedi.

Haber: H. GÜRSOY

Yorumlar (6)
Resul 5 yıl önce
Hepimiz bunu gönülden yapıyoruz milletim adıma tarihe bu selamı not düşmek bizi İNŞALLAH onurlandırdı Önce VATAN
çılgın 5 yıl önce
bravo sana tek başına büyük iş başardın
cash81 5 yıl önce
vay resul helal olsun sana
Altun gonul 5 yıl önce
Helal olsun benim duzceli kardesime tek basina vatan millet bayrak sevgisiyle sinira kadar gidip herkese duzcelilerin slmini iletti seninle gurur duyduk ablam
mustafa 5 yıl önce
helal olsun resul abi sen ordaykende takıp edıyoduk senı canlı yayınlarını ızlıyoduk cesaretın ve öz güvenın ıcın senınle gurur duyuyoruz varol abi
Halk 5 yıl önce
Adamsın helal osun
19
parçalı bulutlu