banner851

banner614

Askerlere Özel İnternet Sitesi

Türk Telekom toplumun korunması amacıyla çalışan askerler için ihtiyaçları olan tüm bilgileri bulabilecekleri yeni bir internet sitesi kurdu.

banner619
Gündem 03.06.2008, 14:09
195
Askerlere Özel İnternet Sitesi

Türk Telekom tüm toplumun refahının sağlanması ve korunması amacıyla çalışan Türk askerleri için yakınlarıyla ve diğer askerlerle iletişim içinde olma imkanı sağlayacak ve ihtiyaçları olan bilgileri bulabilecekleri  www.enbuyukaskerbizimasker.net adı altında yeni bir internet sitesi kurdu.

 Bu yeni sitede, askerlerin vatani göreve başlamadan önce ve görevlerini sürdürürken ihtiyaç duyacağı gerekli belgeler, celp dönemleri gibi önemli bilgilere yer veriliyor. Site, askerlik hakkında sıkça sorulan sorular ve askeri terimler sözlüğü gibi bölümleri de içeriyor.

 Aynı zamanda, siteye üye olan askerlerin, birbirleriyle fikir paylaşımında bulunmaları, fotoğraflarını ve yazılarını paylaşabilmeleri için kendilerine özel bir sayfaya sahip olabilecekler. Öte yandan, askerlerin izinleri sırasında keyifli vakit geçirmeleri için sitede çeşitli oyunların da yer aldığı belirtildi.

 

 

Yorumlar (0)