banner851

banner614

ASKF’DEN ZORUNLU AÇIKLAMA

banner619

Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Düzce Şube Başkanı Erdoğan Bıyık, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkanı (TASKK) Ali Düşmez’in Dersimspor-Çatalcaspor maçının yeniden oynanmasına yönelik müdahalede bulunduğu haberlerinin asılsız olduğunu söyledi.

banner846
Gündem 12.05.2017, 15:31 12.05.2017, 16:43
4251
banner844

Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Düzce Şube Başkanı Erdoğan Bıyık, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkanı (TASKK) ve Türkiye Futbol Federasyonu İcra Kurulu Üyesi Ali Düşmez’in Dersimspor-Çatalcaspor maçının yeniden oynanmasına yönelik müdahalede bulunduğu haberleri üzerine basın açıklaması yaptı.

Bıyık şube binasında düzenlenen basın toplatışında haberlerin asılsız ve araştırılmadan yapıldığını söyledi. Düşmez’in ne kadar başarılı olduğundan söz eden Bıyık, Düşmez’in spor kulüplerine adaletli yaklaştığını verdiği örnekler üzerinden aktardı.

Dersimspor-Çatalcaspor maçının ertelendiği ilk günden yeniden oynanacağının zaten belli olduğunun altını çizen Bıyık, federasyon kararının Düzcespor lehine olmasa da doğru olduğunu bildirdi.
Asılsız olduğunu ifade ettiği haberlere dair üzüntüsünü dile getirmeyi ihmal etmeyen Bıyık, federasyonun aldığı kararlara saygılı olduklarını vurguladı.

Yorumlar (10)
Hasan 4 yıl önce
Erdoğan bey gerçekten işini çok iyi yapan bir yöneticidir. Ve olumsuz eleştiriler onu ancak güçlendirir. Ve ne yaparsa en iyisini yapıyor. Helal olsun. Ancak yanındaki koruyup kolladığı kişi için aynı şeyleri söyleyemicem !!!!
gerçek düzceli 4 yıl önce
sayın başkan bu demeçten sonra vakit geçirmeden çatalca başkanlığına adaylığını koysun
Özcan 4 yıl önce
Erdoğan bıyık laf salatılığı yapıyor bir an önce istifa etmeli A çesuru başkan olarak görmek istiyoruz
Can 4 yıl önce
Erdoğan bey ve Gökhan bey Yanyana ne kadarda başarılı duruyorlar . MaşAllah. Allah sizi korusun
Taraftar 4 yıl önce
Bu konuda Ali Düşmez'in açıklama yapması gerekir. Erdoğan bey gereksiz yere konuya dahil olmuş. Düzcespor ve Dersimspor mağdur edildi . Erdoğan bey Düzcespor'da yöneticilik yaptı,Alınan karar doğrudur demesi düşündürücü
Murat Demir 4 yıl önce
Dersim küme düşmüş son maça çıkıp şehri terkedecek. Çatalca Dersime 24 saat önce gelse bi proplem yok. Hakem bu maçı neden 1 gün sonra oynatmadı. Dersim topcuları şehri terketsin diyemi bekletildi. 15 gün sonra maç oynatılmaz.BIYIK ne olu.
Mustafa Altınışık 4 yıl önce
DÜZCESPOR DÜŞMANI .YUH OLSUN BU ZİHNİYETE.
Kenan Akyüz.. 4 yıl önce
Erdoğan bıyık İSTİFA etmelidir.. Spor camiasının en başarısız ve bilgi yoksunu bu şahıs Düzce amatör kulüblerinin temsilcisi olamaz.. Birisi bu şahsa futbol Kurallarını anlatsın.. Akla zarar demeç..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın