banner851

banner614

"ASLA TAVİZ VERMEYECEĞİZ"

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce’de yaşanan hava kirliliği probleminin çözümü için çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirtti. “Çalışmalardan asla taviz vermeyeceğiz” diyen Özlü, hava kirliliğine neden olan etkenlerin kararlılıkla üzerine gideceklerini ifade etti.

banner619
Gündem 02.01.2021, 13:00
432
"ASLA TAVİZ VERMEYECEĞİZ"

Türkiye’nin en kirli havasının Düzce’de ölçülmesinin ardından Düzce Belediyesi sorunun çözümü için çalışma başlatmıştı. Hava kirliliği konusunda işi sıkı tutan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce’nin temiz havaya kavuşması için başlatılan çalışmalardan asla taviz vermeyeceklerini açıkladı.

Hava kirliliği ile ilgili açıklama üzerine açıklama yapan Başkan Özlü, havayı kirleten etkenlerin kararlılıkla üzerine gideceklerini söyledi. Türkiye’de bulunan 3 adet Mobil Hava Kalitesi Ölçüm Aracından 2 tanesinin Düzce’de faaliyete olduğuna dikkat çeken Özlü, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Türkiye’deki 3 adet Mobil Hava Kalitesi Ölçüm Aracı'ndan 2’si Düzce’de çalışıyor. Düzce’de hava kirliliğini önlemek için çalışmalarımız tavizsiz devam edecek. Bu konuda bize tüm imkânları seferber eden Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a tüm hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum.”

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (8)
feyziali 9 ay önce
sadece lastik yakanlara değil orta yerde çer çöp yakanlarada ceza verilsin inanılmaz keyfi ateş yakıyorlar..
Vatandaş 9 ay önce
Organize sanayilere yeter demelyjiz
Düzce daha fazla sanaiyi kaldıramaz yazık olur bu verimli topraklara ve insanımıza
Zehir yemiyelim ..
Ee 9 ay önce
Anlamadığım mobil hava ünitesi 10 tane olsa nebyazsr 100 tane olsa ne yazar o mu düzeltecek havayi ne kastiniz kardeşim heryere dogalgaz getirin millet kömürden kurtulsun
Düzceli 9 ay önce
Ciddimisin bşk.Sokak köpekleri,büyük baş hayavanlar caddelerde geziyor neden ilgilenmiyorsunuz,belediyenin olumsuz yönleri öncü tv tarafından yayınlanmıyor,sizi çok seviyor öncü medya
Gariban cifci 9 ay önce
Sayın başkan 1 osby iyi detlensin
organize genişlemesi genişlerse soluk alamayız
Ysf 9 ay önce
Hava kirliliğini nasıl çözülür o mobil araclardan Düzce ²ikinci OSB oraya kur ama oraya kuramazsin niye güc yetmez
Şampiyon 9 ay önce
Masallara kanmayalı ; hikayelere aldanmayalı baya oldu
bulut 9 ay önce
sayın başkanım;18yıldır yeni mi aklınıza geldi?düzcenin yarısı astım ve bronşit hastası oldu sayenizde....