banner851

banner955

ATATÜRK DEVLET HASTANESİNDE KONFERANS DÜZENLENDİ

Düzce Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Atatürk Devlet Hastanesinde çalışanlarla bir araya gelerek, sorunları dinledi, ortaya çıkabilecek problemleri ve çözüm önerileri konularında fikir alışverişinde bulundu. Yapılan programda Atatürk Devlet Hastanesi konferans salonunda gerçekleştirildi.

Gündem 15.10.2022, 16:30 15.10.2022, 14:31
351

 Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Atatürk Devlet Hastanesinde sürekli personel kadrosunda görev yapan çalışanlarla bir araya gelerek istişarelerde bulundu. Atatürk Devlet Hastanesi konferans salonunda düzenlenen ve hastanenin bünyesinde görev yapan sürekli işçi kadrosundaki çalışanların katıldığı programda Dr. Yılmaz, yaptıkları toplantının temel amacının hastanede görev yapan çalışanların sorunlarını dinlemek, ortaya çıkabilecek problemleri ve çözüm önerileri konularında fikir alışverişi yapmak olduğunu söyledi. 

 “Arkadaşlarımızla bir araya gelmenin önemli olduğuna inanıyor ve fırsat buldukça bu toplantıları yapma gayret gösteriyoruz” diyen Yasin Yılmaz, “takım ruhu olmadan, ekip ruhu yakalanmadan başarının gelemeyeceğinin farkındayız” dedi.

 Covid-19 salgını ile birlikte özellikle son iki yılda sağlık çalışanlarının çok yoğun bir çalışma temposu içerisine girdiklerini belirten Yılmaz, gösterilen özverili ve gayretli çalışmalarından dolayı tüm çalışanlara teşekkür etti. (İHA)

banner844
Yorumlar (1)
saglıkcı 2 ay önce
bence aıl sorun sızın bellı bir grup un idarecisi olmanız ve ve ekibizin yetersiz olması. o sendıkanın gudumu ve enları uyesi iseniz herşey oluyor..ezılen ekıbı cozmemezsınız
Yeni Sayımız