banner851

banner955

Atatürkçü Düşünce Derneği Düzce Şubesi'den Ziyaret

Atatürkçü Düşünce Derneği Düzce Şubesi Yönetim Kurulu Düzce’yi Güzelleştirme ve Kalkındırma Derneği’ne ziyarette bulundu.

Gündem 06.11.2009, 18:25
212
  Atatürkçü Düşünce Derneği Düzce Şubesi'den Ziyaret

DÜZDER’in başlattığı Bayraklı Protesto eylemine destek verdiklerini belirtmek amacıyla DÜZDER Yönetim Kurulu’nu ziyarette bulunan ADD Yönetimi, yapılan çalışmaların Düzce için büyük önem taşıdığını ve ellerinden gelen desteği vereceklerini ifade etti.

Düzce’nin gelişmesi ve geliştirilmesi konusunda sivil toplum kuruluşlarına büyük görev ve sorumluluk düştüğünün altını çizen DÜZDER Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Aksan, “ Düzce adına yapılacak bütün çalışmalarda tüm sivil toplum kuruluşlarının ortak hareket etmesi gerekiyor. Düzce’nin siyaseti bir kenara bırakıp el ele kol kola çalışması gerektiğine inanıyorum” şeklinde konuştu. DÜZDER’in Düzcelilerin Derneği olduğunu ve tek bir amaçları olduğunu belirten Aksan, “ Daha çağdaş, daha kültürel, daha sosyal bir Düzce istiyoruz. Bu yüzden kaybedecek zamanımız yok. Gün birlik günüdür” ifadelerini kullandı.

ADD ve DÜZDER Yönetim Kurulu Üyeleri Düzce’nin sorunlarını masaya yatırarak çözüm noktaları konusunda fikir alışverişinde bulundu.


banner844
Yorumlar (0)
17
kapalı