banner851

banner614

‘ATIŞ POLİGONU’ MECLİSTEN GEÇTİ

banner619

Meclisten yeni müdürlük kararı... Düzce Belediyesi bünyesindeki tesislerin işletilmesi ve işlemleri için ‘İşletme ve İştirakler Müdürlüğü’ kurulacak. Böylelikle belediyedeki müdürlük sayısı 19'a yükselecek. Ayrıca Düzce’de ‘Atış Poligonu’ kurulması talebi de meclisten geçti.

banner846
Gündem 12.05.2017, 11:24 13.05.2017, 11:42
1300
banner844

2016 yılı kesin hesabı onaylandı
Düzce Belediye Meclisi’nin olağan Mayıs ayı ikinci toplantısı Meclis Başkan Vekili Salih Keskinli başkanlığında yapıldı. Toplantıda birinci birleşimde ele alınan ve Bütçe Komisyonu'na havale edilen belediyenin 2016 yılı kesin hesabı onaylandı. Ayrıca yine birinci birleşimde ele alınan ve İmar Komisyonu'na havale edilen 22 adet imar planı değişiklik talebi dosyaları karara bağlandı. 

‘Atış Poligonu’na onay
Toplantıda, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in bir önceki birleşimde Düzce'deki silah sanayinin gelişmesine işaret ederek gerekliliğinden bahsettiği ‘Atış Poligonu’ için de karar alındı.

Düzce’de ‘Atış Poligonu’ kurulmasına ilişkin talep kabul edildi. Bunun için yer belirlenmesine yönelik kamu kurum ve kuruluşlarla istişare yapılması kararlaştırıldı. 

‘İşletme ve İştirakler Müdürlüğü’ kurulacak
Mecliste ayrıca belediye bünyesinde yeni müdürlük kurulması onaylandı. Buna göre, belediyede mevcut bulunan hal tesisleri, terminal işletmesi, hanımlar lokali gibi tesis ve işletmeler ile ileride kurulabilecek olan tesis ve işletmelerin işletilmesi, iş ve işlemlerinin yapılması için ‘İşletme ve İştirakler Müdürlüğü’ kurulacak. Düzce Belediye Meclisi’nin Mayıs ayı ikinci toplantısında alınan kararla yeni müdürlüğün organizasyon yapısı oluşturulacak.

Yorumlar (9)
Düzceli 4 yıl önce
Seçili meclis üyeleri cesaret edip fikrini söyleyemiyor,keleş nasıl isterse oylamadan geçmek zorunda yoksa eş dost akraba kardeş oğul işten çıkartılır.
xxx 4 yıl önce
bi o eksikti zaten
SÜLEYMAN METE 4 yıl önce
MAGANDALARIN MESKUN MAHALDE CANIMIZI TEHLİKEYE ATACAK ŞEKİLDE, KEYİF İÇİN SİLAH ATMALARINI BİR NEBZE DE OLSA AZALTACAKSA HEMEN YAPILSIN...
SÜLEYMAN METE 4 yıl önce
"BEĞENMEDİM"İ İŞARETLEYEN ARKADAŞ YA ŞEHRİN ORTASINDA ATEŞ EDEN MAGANDALARI SEVİYOR YA DA ONLARDAN BİRİ HERHALDE...
prens Hayri 4 yıl önce
herşeye yorum yapan bey oraya ruhsatlı silah hariici giremez yani magandaların bir işine yaramaz!ayrıca ruhsatlı olduktan sonra gümüşovada ve cumayerde atış poligonu var zaten o yüzden herşeye sallamamak lazım
O 4 yıl önce
HER BELDEDE VAR
vatandaş 4 yıl önce
Müjdeler olsun Düzce'nin tüm sorunları böylece çözümlendi. O müdürlüğün daha yardımcı kadrosu,memuru, sekreteri, şöförü v.s vs. de olacak. Alkışlıyoruz...
Hammer usta 4 yıl önce
Bu ne hız böyle maaşAllah kesin bir rant vardır yoksa bu kadar çabuk mümkün değil!
ekrem 4 yıl önce
Keleşin akrabalarından bazılarına müdürlük koltuğuna ayarlanmış oldu
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın