banner851

banner614

'ATIŞ POLİGONU' YAPILACAK

banner619

Düzce Belediye Meclisi Mayıs Toplantısı'nda şehre atış poligonu yapılması talebi gündeme geldi. Talep bizzat toplantıya başkanlık eden Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş tarafından dile getirildi. Düzce’de silah sanayisi alanında önemli bir fabrikanın bulunduğuna ve yan sanayinin de geliştiğine işaret eden Başkan Keleş, bu nedenle Düzce’ye atış poligonu yapılması gerekliliğinin doğduğunu belirtti. Meclis, atış poligonu yapılması için alternatif yerlerin belirlenmesi kararı aldı.

banner846
Gündem 09.05.2017, 12:01 09.05.2017, 14:07
2667
banner844
Düzce Belediye Meclisi Mayıs ayı olağan birinci toplantısı Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş Başkanlığında hizmet binası meclis salonunda yapıldı. 10 gündem maddeli toplantıda Düzce’ye atış poligonu yapılması gündeme geldi.

22 imar planı değişiklik talebi komisyona havale edildi  
Toplantıda ilk olarak belediyenin 2016 yılı kesin hesabı, norm kadro ihdası, belediyenin yatırım ve projelerine ilişkin İller Bankası'ndan kredi talepleri, ücret tarifelerinde değişiklik yapılması, toplu taşıma yönetmeliğinde yapılacak değişikliklerle ilgili konular Meclisin Bütçe Komisyonu'na havale edildi.Bunun dışında toplam 22 adet imar planı değişiklik talebi ile ilgili konular da İmar Komisyonu'na havale edildi.

Başkan Keleş'ten atış poligonu açıklaması
Meclis gündeminde yer alan Düzce’ye atış poligonu yapılmasına ilişkin olarak ise Başkan Mehmet Keleş, meclise hitaben şunları söyledi: "Düzce’de önemli bir silah sanayi bulunmaktadır. Ulusal ve uluslar arası düzeyde silah fabrikamız bulunmaktadır. Silah sanayine ilişkin yan sanayi hızla gelişmektedir. Bunu düşünerek Düzce’ye atış poligonu yapılması gündeme geldi." dedi.

Atış poligonu yapılmasına ilişkin alternatif yerlerin belirlenmesi için çalışma yapılması kararlaştırıldı.  
Yorumlar (15)
Duzceli 4 yıl önce
Yine bütün chp liler toplanmış çekemiyorsunuz adamı böyle bi adam bidaha gelmez değerini bilin değerini antalyadan selamlar
Asabi 4 yıl önce
Sarsılmaz fabrikasındaki ile beraber toplam 4 adet poligon var. Sarsılmaz dışındakiler halkın kullanımına açık. Silah sahibi olmak da gerekmiyor faydalanmak isteyene! Ama niyet başka ise...
Bir daha asla 4 yıl önce
Bunca sorun varken yatırım nereye yapılıyor . Eğer recep Tayip Erdoğan bu adamı almaz ise ilk yere seçimde oy kaybını görün yeter be ak partili olarak yeter diyorum
Düzceli 4 yıl önce
Boş işler başkanımısın sen kardeşim,kara para aklar gibi lüzumsuz işler bunlar,banane silah fabrikasından,aziziye pazaryeri tozdan dumandan durulmuyor yollardan çukurlardan geçilmiyor bunlarla ilgilen.
Murat 4 yıl önce
Herşeyimiz tamam bir atış poligonumuz eksik,sayın başkan birkerede düzceye faydalı bir düşünce ortaya atıcakmı çok merak ediyorum.
aslan 4 yıl önce
norm kadro ihdası ne iş?
Rasim 4 yıl önce
Cok güzel bir fikir. Yollardaki çukurlarda pusuya yatıp atış yaparız. Düzce'nin yolları önemli değil.
SÜLEYMAN METE 4 yıl önce
DÜZCE'DE ATIŞ POLİGONUNA İHTİYAÇ YOK; İSTEYEN, İSTEDİĞİ YERDE, İSTEDİĞİ CANLI-CANSIZ HEDEFE, İSTEDİĞİ ZAMAN ATIŞ YAPIYOR...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın