banner851

banner614

AVRASYA BELEDİYELER BİRLİĞİ KURULDU

Avrasya Kalkınma Belediyeler Birliği ile Avrasya Kalkınma Düşünce Enstitüsü kuruldu. Yönetim kurulunda Düzce’den 2 Belediye Başkanı yer alırken, Avrasya Kalkınma Düşünce Enstitüsü'nün genel başkanlığına ise Ak Parti eski Düzce Milletvekili Prof. Dr. Celal Erbay getirildi.

banner619
Gündem 26.11.2012, 15:46
273
AVRASYA BELEDİYELER BİRLİĞİ KURULDU

Avrasya'nın sosyal politikalarına destek vermek için Avrasya Kalkınma Belediyeler Birliği ile Avrasya Kalkınma Düşünce Enstitüsü kuruldu. Belediyeler Birliği'nin merkezi Bişkek olarak belirlendi. Birliğin kurucu üyeleri arasında, 15 belediye başkanı ile birlikte, Konuralp Belediye Başkanı Yusuf Ercan ile Kaynaşlı Belediye Başkanı İsmail Korkmaz yer alıyor. Avrasya Kalkınma Düşünce Enstitüsü'nün genel başkanlığına ise Ak Parti eski Düzce Milletvekili Prof. Dr. Celal Erbay getirildi.

Avrasya Kalkınma Platformu'nun çatısı altında kurulan Avrasya Kalkınma Belediyeler Birliği ile Avrasya Kalkınma Düşünce Enstitüsü'nün amacı bölgelerde sosyal, siyasal ve ekonomik olarak daha aktif rol almak. Belediyeler birliğinin genel sekreterlik  

banner844
Yorumlar (0)