banner851

banner614

AVRUPA HAREKETLİLİK HAFTASI

banner619

Düzce Bisiklet Derneği ile Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü 16-22 Eylül “Avrupa Hareketlilik Haftası” olması sebebiyle etkinlik gerçekleştirdi. 10 kişilik bisikletli grup belirledikleri güzergâh üzerinde tura çıktı.

banner846
Gündem 20.09.2015, 11:11
930
AVRUPA HAREKETLİLİK HAFTASI
banner844
Düzce Bisiklet Derneği "16-22 Eylül Avrupa Hareketlilik Haftası" kapsamında Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ile ortaklaşa bir etkinlik düzenledi. Etkinlik çerçevesinde Düzce Bisiklet Derneği Üyeleri belirlenen güzergâh üzerinde bisiklet turuna çıktı. Tur öncesi bisiklet derneği üyeleri şehitler için yakalarına siyah kurdele ve bisikletlerine Türk bayrakları taktı.


Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi önünde toplanan grup adına Düzce Bisiklet Derneği Başkanı Nizamettin Ulaş hafta etkinlik hakkında bilgi verdi. Ulaş, etkinlikte amacın daha fazla hareket etmek olduğunu söyledi.
Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ertuğrul Durak etkinlikle herkesi toplu ve motorsuz ulaşıma teşvik ederek çevre için daha sağlıklı bir ortam oluşturmayı hedeflediklerini söyledi.
Bisikletli grup 10.30' da yola çıkarak Bolu Caddesi - İstanbul Caddesi - Anıt park üzerinden Efteni-Gölyaka yönüne hareket etti. 

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (4)
adige 6 yıl önce
boş iş.
eray 6 yıl önce
çevre müdürü etkinlik yapmış..kendisi binmiyor..:))
aferin ismayil 6 yıl önce
Arabalara dikkat edin haa! S.C.N.R.
örtmen 6 yıl önce
1 metre bisiklet yolu olmayan memlekette motorsuz ulaşımı teşvik...Çok akıllıca...Fikir kimden çıktıysa tebrik ederim.
29°
açık