banner851

banner614

AY, KESKİN'İN YÖNTEMİNİ UYGULUYOR

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, muhtarlarla ilk toplantısını yaptı. Merkez mahalle muhtarları ile akşam yemeğinde bir araya gelen Başkan Ay'ın AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin'in muhtarların sorunlarına yönelik uyguladığı form yöntemini benimsediği görüldü. Keskin gibi muhtarlara form dağıtan Ay, "Formlarla mahallelerimizin taleplerini tespit etmek istiyoruz." dedi.

banner846
Gündem 18.10.2017, 11:25 19.10.2017, 13:00
1444
banner844
İlk toplantı basına kapalı gerçekleşti
Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, merkez mahalle muhtarları ile belediye tarafından düzenlenen akşam yemeğinde bir araya geldi. Göreve gelmesi sonrasında muhtarlarla ilk toplantısını yapan Ay, bu buluşmayı basına kapalı gerçekleştirdi.Talepler için Muhtarlık İşleri Müdürlüğü ile irtibata geçilecek
Düzce Belediyesi Erguvan Sosyal Tesisleri'nde akşam yemeği sonrası başlayan toplantıda muhtarlara hitap eden Başkan Ay belediye hizmetlerinin verimliliği açısından muhtarlarla yapılan görüşmelerin önemine dikkat çekerek, “Düzce Belediyesi olarak alt ve üst yapı çalışmalarının en verimli ve en hızlı şekilde yürütülmesi için muhtarlarla iletişim halinde olmaya büyük özen gösteriyoruz. Bugün (dün) de yeni dönemin ilk toplantısını yaptık. Muhtarlarımız için her şeyi daha da kolaylaştırmak adına aldığımız önemli bir kararı açıklamak istiyorum. Değerli çalışma arkadaşlarımız artık mahallelerindeki her türlü ihtiyaçlar, talepler ve eksik yatırımlar için Muhtarlık İşleri Müdürlüğümüzle irtibata geçecek. Tüm taleplerin hızlı bir şekilde değerlendirilmesi ve giderilmesi adına birimlerimiz arasındaki koordinasyon Muhtarlık İşleri Müdürlüğümüzce sağlanacak." dedi.

Keskin'in form yöntemini benimsedi
Başkan Ay'ın konuşmasının devamında daha önceki belediye başkanının başvurmadığı bir yönteme de başvurulacağı anlaşıldı. 2017 yılı başında AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, muhtarların sorunlarını çözmek için form yöntemini başlatmış ve hazırlattığı formları ziyaret ettiği köylerde ve mahallelerde muhtarlara vererek, sorun ve taleplerin yazılmasını istemişti.İşte Keskin'in bu form uygulamasını benimseyen Başkan Ay, dün akşam biraraya geldiği muhtarlara form dağıtarak, "Dağıttığımız formlarla mahallelerimizin taleplerini tespit etmek istiyoruz. İnşallah değerli muhtar arkadaşlarımızla başarılı çalışmalara imza atacağız. Bizi burada yalnız bırakmayan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.


Haber:C.ÜSTÜNER
Yorumlar (10)
c.c 4 yıl önce
Formları bırakalım, WhatsApp hattı açalım. Vatandaş ihtiyacını ve şikâyetini direk iletsin. Daha etkili olur diye düşünüyorum.
İlla yemekte 4 yıl önce
Niye hep bizim vergimizle ödenen yemeklerde bir araya gelirlerki? Çalışma odaları, çalışma salonları niye yapılırki? Hani israf haram deniyor ya. Yemekler israf olmuyormu?
hakan 4 yıl önce
üzülüyorum düzce min haline. yazık
Torpil 4 yıl önce
Akp'li olarak 2019 oy vermicem ne bu torpilliler akrabalar belediye soforleri sicili bozuk soguttunuz guven kaybettiniz yeter artik
Komedi 4 yıl önce
Mehmet Keleş gönderildiği günden bu güne kadar bir arpa boyu yol alamayan Misafir belediye başkanına burdan bol bol selamlarımızı gönderiyoruz.Düzce sizden bir halt olmayacağını anladı ama geç oldu.
kazım 4 yıl önce
konuralpte örme taş rezilliğini kaldırın asfalt atın, arabaların anası ağladı başkanım.
E.E 4 yıl önce
Allahınız varsa ya şu resimde kaç tane 35-40 yaşında bir muhtar görüyorsunuz? Muhtarlık emeklilik sonrası yapılacak bir iş değil ki!
Ak parti 4 yıl önce
Keskin bu işi iyi biliyor. 2019 tek aday inşallah.
ordulu 4 yıl önce
hee hee muhtarlığı daha iyi yapar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın