banner851

banner614

Aya, destek için Düzce'ye geldi.

23 Mayıs'ta yapılacak olan Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi seçimleri için mevcut Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aya Düzce'ye geldi.

banner619
Gündem 14.05.2009, 18:35
236
Aya, destek için Düzce'ye geldi.

4 yıl önce Düzce'den Ahmet Mülayim'in Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı yaptığı Adapazarı Pancar Ekicileri Kooperatifi'nde Mülayim'in ardından seçimle Ahmet Aya, Yönetim Kurulu Başkanı olmuştu. Şimdi ise bu iki isim 23 Mayıs'ta yapılacak Olağanüstü Genel Kurul'da rakip olacak. Seçim öncesinde kooperatifin Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aya da seçim çalışmaları kapsamında bugün Düzce'ye geldi. Aya, pancar kooperatifinde Düzceli pancar üreticileriyle sohbet ederek fabrika hakkında bilgiler verdi. Aya ayrıca yaptıkları ve yapmayı düşündüğü çalışmalardan da bahsederek Düzceliler'den destek istedi.

Diğer taraftan 23 Mayıs'ta yapılacak Olağanüstü Genel Kurul öncesinde Düzce'den ise yaptıkları listeyle seçime girecek olan Yönetim Kurulu Başkan adayı Ahmet Mülayim başta olmak üzere Hayati Eğilmez, Cahit Aydın, Necmettin Kavak ve Ahmet Kılıç bulunuyor.

Yapılacak seçimlerle kimin kazanacağı ortaya çıkacakken kooperatif içinde Ahmet Mülayim'in daha iddialı olduğu konuşuluyor.

banner844
Yorumlar (0)