banner851

banner614

AYAĞININ TOZU İLE KONGREYİ DEĞERLENDİRDİ

banner619

Kuveyt gezisinden dönen Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz, ayağının tozuyla bugün yapılan AK parti İl Kongresi hakkında değerlendirmelerde bulundu. Korkmaz, İl yönetim kurulu listesinde muhalefetten istifa ederek AK Parti’ye geçen isimler olduğunun hatırlatılması üzerine, “ Bunlar çok güzel, daha büyük sürprizlere hazır olun.” Dedi.

banner846
Gündem 20.05.2012, 18:39
112
AYAĞININ TOZU İLE KONGREYİ DEĞERLENDİRDİ
banner844

4 günlük Kuveyt gezisinden dönen Milletvekili İbrahim Korkmaz, dostluk ve kardeşlik ziyaretine Kuveyt Dostluk Grubu olarak katıldıklarını, 4 milletvekili ile birlikte Kuveyt ile Türkiye arasındaki kardeşlik bağlarının ve ilişkilerin sağlamlaştırılması amacı ile bu gezinin düzenlendiğini söyledi. Kuveyt’te yoğun görüşmelerde bulunduklarını belirten Korkmaz, gezinin Salı günü sona ereceğini, kongreden dolayı erken döndüğünü ancak uçağının rötar yapması nedeniyle kongreye yetişemediğini ifade etti.

Sürprizlere hazır olun

AK Parti İl Kongresi hakkında da değerlendirmelerde bulunan Korkmaz, “ sürprizlere hazır olun.” Dedi.

Korkmaz, “ Yönetim kurulunda kimlerin olduğunu tam olarak bilmiyorum. Sonuçta bu arkadaşlarla çalışacak bir kişidir. Daha çok onu ilgilendirir. Kadrosunu kurdu. İyi olacağını düşünüyorum Uzun yıllar vekillik yaptı. Bu tecrübeyi heba etmeden kullanacağız. Bizim kısır çekişmelere ayıracak vaktimiz yok. 3 vekil içinde kavga eder denmişti 1 yıl geçti görüyorsunuz tık yok. Teşkilatta da böyle olacaktır. Herkes bize gelip ne yapabiliriz anlamında fikirlerini söyleyebilir. Çünkü amacımız hedef kitlemizi genişletmek, güçlenmek. Biz geri kalan yüzde elliyi çağırıyoruz. “ dedi.

HABER:H.İŞCAN

Yorumlar (0)