banner851

banner614

AYAKTA YOLCU TAŞIYAN CEZALANDIRILACAK

banner619

Düzce şehir merkezinde koronavirüs tedbirleri kapsamında denetim yapan Düzce Valisi Cevdet Atay, toplu ulaşımla ilgili yaptığı açıklamada, “Ayakta yolculuk yapmaya müsaade eden şoförlere gerekli cezai işlemler de uygulanacak.” dedi.

banner846
Gündem 19.09.2020, 16:30 19.09.2020, 19:50
3614
AYAKTA YOLCU TAŞIYAN CEZALANDIRILACAK
banner844

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ve il hıfzıssıhha meclislerinin kararıyla 81 ilde toplu ulaşım araçlarında ayakta yolcu taşınması yasaklanırken, Düzce’de bu kurala uymayan sürücülere Vali Cevdet Atay’dan net uyarı geldi.

Hafta içi olduğu gibi hafta sonu da şehir merkezinde bulunan AVM, kafeterya ve restoranları denetleyen Vali Atay, minibüs ve otobüslerde ayakta yolcu taşıyan şoförlere göz yumulmayacağının altını çizdi. Vatandaşların böyle durumlarda gerekli mercilere şikayetlerini iletmelerini isteyen Vali Atay, “Vatandaşlarımıza özellikle söylüyorum. Toplu taşımada kimse ayakta yolculuk yapmasın. Ayakta yolculuk yapmaya müsaade eden şoförlere gerekli cezai işlemler de uygulanacak. Lütfen herkes maskesini yapsın. Vatandaşlarımızı uyarıyorum. Gerekli cezalandırma yapılacaktır.”

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

Yorumlar (8)
Şampiyon 11 ay önce
50 kişilik otobüslerin 15 kişiye düşürülmesi salğınıN tekrar hortladığı zamanda bu durum hakkında tek kelime eden yok 6 metrekare yok yeni münibis ler saatler belli değil kimin nereye gittiği belli değil zaten gelen dolu almıyor 1 saat bekliyoruz yazık düzcemizin değerli vatandaşlarına.. seçim zamanı eğer bu kıymete binen Düzceliler bu zihniyete hakkını veremezse söz bitmiştir
Vatandaş 11 ay önce
Bit kadar arabaları alıp hizmete skorunuzda hiç düşündünüz mü bu arabada nasıl oturarak gidecek insanlar.
Tanju 11 ay önce
Ayakta yolcuyu gectik belediyelerin kacta geldiği belli olmuyo ki cakırlar arbsını yerine göre 2 saat beklyz yolcular hep mağdur kalıyo sabahları işe gec kalıyoruz hep saatndan 10 15 dakka gec geliyolar bu sabah 7 arabsı gelmedi yolcular hep isyanda 23 nolu aracın saatnda bi düzenleme istyrz akşam 6 lta işten çkyrz saat 8 kdar araba beklyrz 6 ila 7 arsnda 2 araba peş peşe çıksa daha iyi olur insanlar mağdur durumda kalmasınlar.belediye baskanı ve valimiz sesimizi duysunlar.
nevcivan 11 ay önce
vatandaşlardan çoğu maske ye uyuyor fakat uymayan neden sürekli denetlenmiyor.Düzce de maskesiz gezen maskeyi kolda taşıyan vs vs vs.sayın yetkililer lütfen denetim e.bekçi sivil polis zabıta lütfen gidişat iyi değil.takmayan yüzünden takanin suçu ne.
Kemal kaya 11 ay önce
Neden düzcespor ile ilgilenmiyorlar
VATANDAŞ 11 ay önce
haklı bence boş olana adar beklesin arabalarda kücük nasılsa :)
Recep ÇEVİK 11 ay önce
Düzce valisne soruluyoruz acaba kendis hiç 1 saat araba beklemek zorunda kalmışmı ? Yada kendisini hiç bir minibüsçü oşarak düşünmüşü ? Durağa yanaştığında 16 kişilik arabaya 20 kişi binmek istiyor hangi 4 ünü ayıralım ? Ne diyelim yolcuya ???
vatandaş 11 ay önce
avm ler ne olck ne mesafe ne maske var