banner851

banner614

AYDIN: “AİLENİN TÜM İHTİYAÇLARINI KARŞILACAĞIZ”

Geçtiğimiz gün Merkeze bağlı Çakır Hacı İbrahim Köyünde meydana gelen yangında, evi tamamen kül olan Eski ailesine Kızılay Düzce Şubesi yardım elini uzattı. Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte yanan evde incelemelerde bulunan Kızılay Düzce Şubesi Başkanı Av. Halil Aydın, yanan evde incelemelerde bulundu.

banner619
Gündem 31.01.2021, 16:00 31.01.2021, 15:12
2033
AYDIN: “AİLENİN TÜM İHTİYAÇLARINI KARŞILACAĞIZ”

Geçtiğimiz gün Merkeze bağlı Çakır Hacı İbrahim Köyü’nde çıkan yangında, İsmail Eski’ye ait ev tamamen kül olmuştu. Kış ortasında evsiz kalan Eski ailesinin geçici olarak barınması için köylüler tarafından, caminin yanında bulunan lojman tahsis edildi.   

Eski ailesi için Kızılay Düzce Şubesi harekete geçti. Yönetim Kurulu Üyeleri İdris Çalışkan ve Mustafa Bilgin ile birlikte evi yanan aileyi ziyaret eden Kızılay Düzce Şubesi Başkanı Av. Halil Aydın, ailenin ihtiyaçları ile ilgili bilgi aldı. Yangında tüm eşyaları yanan aileye gıda ve kıyafet yardımında bulunulurken, Kızılay Düzce Şubesi Başkanı Av. Halil Aydın, ihtiyaç halinde her zaman ailenin yanında olduklarını ve her türlü ihtiyaçlarının karşılanacağını söyledi.  

Aydın ayrıca, aileye yeni ev yapılana kadar prefabrik ev tahsis edileceğini ifade etti.  

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (0)