banner851

banner614

AYDIN: “YARDIMLARIMIZ ARTARAK DEVAM EDECEK”

banner619

Türk Kızılay’ı Düzce Şubesi, Düzce’de eğitim gören ihtiyaç sahibi yabancı uyruklu öğrenciler için kıyafet yardımında bulundu. Kızılay Düzce Şubesi Başkanı Av. Halil Aydın, bu tür yardımların artarak devam edeceğini söyledi.

banner846
Gündem 13.12.2020, 15:00
1263
AYDIN: “YARDIMLARIMIZ ARTARAK DEVAM EDECEK”
banner844

Türk Kızılay’ı Düzce Şubesi, ihtiyaç sahibi vatandaşların yanlarında yer almaya devam ediyor. Pandemi döneminde ihtiyaç sahibi vatandaşlara yaptıkları yardımlarla, dikkatleri üzerine çeken Kızılay Düzce Şubesi, bu kez de Düzce’de eğitim gören ihtiyaç sahibi yabancı uyruklu öğrencilere kıyafet yardımında bulundu.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Türk Kızılay’ı Düzce Şubesi Başkanı Av. Halil Aydın, bu tür yardımların artarak devam edeceğini belirterek, “Kızılay Düzce Şubesi olarak Düzce’de yabancı ülkelerden gelen temsilci ihtiyaç sahibi öğrencilere desteklerimiz devam ediyor. Yabancı ülkelerden gelerek Düzce’ de öğrenim gören ihtiyaç sahibi temsilci öğrencilere muhtelif giyim eşyaları ile desteğimiz devam ediyor. Kızılay Düzce Şubesi olarak, her zaman ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanında yer alacağız” diye konuştu.

Aydın ayrıca, ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik gıda kolisi yardımlarının devam ettiğini belirterek, “Muhtarlarımız aracılığı ile tespit edilen ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yönelik gıda kolisi yardımlarımız da devam ediyor” şeklinde konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (6)
düzceli 8 ay önce
kızılay anca bunu yapar 5 tane maske aldım 10 para etmez lastiği hemen koptu adi bir bez parçası
KIZGIN... 8 ay önce
YAA ÜNV.SİTEDE OKUYAN ÇOCUKLARIMIZ KOLLARI KISA GELEN MONTLARLA İDARE EDİYOR..SİZ NEYİN PEŞİNDESİNİZ..
mahalleli.... 8 ay önce
SİZİN KENDİ İNSANINIZA YARDIM ETMEYİN SAKIN.sÜREKLİ TRÜBÜNLERE OYNAYIN.dUYRUMU İYİ OLASA NASIL GELSİN BU ÜLKEYE..YAZIK YAA..SÜREKLİ ŞOV PEŞİNDESİNİZ..ALLAHIMI KANDIRACAKSINIZ..
mahalleli.... 8 ay önce
OSMANLI HANEDANLIĞI GİBİ..oSMN.LI TORUNUYUZ İYEN BAZI AKLIEVVELLER VAR.oSMANLI ONLARI SARAYLARININ 500 M YANLARINA YAKLAŞTIRMAZLARKEN HANEDAN TORUNU DİYENLER O ZAMANDA DESEYDİ KESİN ZİNDANLARDA ÇÜRÜRLERDİ.SEN KİMSİN BRE BENİM SOYUMDANSIN DERDİ PADİŞAH..ŞİMDİKİ G.KILL..I GİBİ.
YAVUZ0881 8 ay önce
Lan ihtiyacı olan kendi insanımız dururken kime şov yapıyorsunuz kimin parasıyla yardımıda kızılayıda şov rant haline getirdiniz
misafir 8 ay önce
Yardım yaptıklarınızı da yanınıza alında öle fotoğraf çekinin .Bir elin yaptığını herkes görsün böle olmamış :)