banner851

banner614

AZ DA OLSA VATANDAŞLARA MORAL VERDİ…

Düzce’de bir sokak sanatçısı, koronavirüs salgını nedeniyle zor günler geçiren Düzceli vatandaşlara az da olsa moral oldu. Düzce’nin en işlek caddesi olan İstanbul Caddesi, sokak sanatçısının söylediği şarkılarla yankılanırken, esnaf ve vatandaşlar kendisini ilgi ile izledi.

banner619
Gündem 21.05.2021, 16:07 21.05.2021, 17:52
1842

Düzce halkı, tüm dünyada etkisini sürdüren Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19) salgını ile mücadele kapsamında getirilen kısıtlama ve yasaklar nedeniyle sıkıntılı bir süreçten geçiyor. 17 Günlük tam kapanma döneminin Ramazan Bayramı’nı da kapsaması nedeniyle Düzceli vatandaşlar, bayramlarını alışılmışlığın dışında evlerinde geçirdi.

Tam kapanma döneminde evlere kapanan Düzceliler, Kademeli normalleşme sürecinin ardından, kendilerini sokağa attı. Bir sokak sanatçısı ise, salgın döneminden sıkılan vatandaşların moralini yerine getirmek için darbukası eşliğinde şarkılar söylemeye başladı.

Vatandaşların istek şarkılarını çalan sokak sanatçısı, keyifli dakikaların yaşanmasına neden oldu. İstanbul Caddesi ve ara sokaklar sokak sanatçısının sesi ile yankılanırken, esnaf ve vatandaşlar da ilgi ile söylenen şarkılara eşlik etti.  

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (2)
Yorumcu 5 ay önce
Bunu haber diye uğraşıp yaptınız he yav editöre yazık ya bunu yazan haber niteliği olmayan her şey oncude var maşallah size.. yayınla bunu savaşcim
VATANDAŞ 5 ay önce
BU ŞARKIYLA MI MORAL VERMİŞ :D ÖNCÜ SİZ TAM Bİ KOMEDİSİNİZ