banner851

banner614

Babalarına kompozisyon hediye ettiler.

Düzce Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Babalar Günü nedeni ile açılan “Benim Babam Büyük Adam” konulu kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllerini bugün aldı.

banner619
Gündem 18.06.2009, 19:17
247
Babalarına kompozisyon hediye ettiler.

Her yıl olduğu gibi bu yılda Babalar Günü kutlamaları yapılırken gün nedeniyle kompozisyon yarışması da düzenlendi. Düzce Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Babalar Günü nedeni ile açılan “Benim Babam Büyük Adam” konulu kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllerini bugün Belediye Başkanı İsmail Bayram'dan aldı.

32 okulun katıldığı yarışmanın birincisi “En Süper Kahraman Benim Babam.” isimli kompozisyonu ile İsmetpaşa İlköğretim Okulu 8-B sınıfı öğrencisi Melek Jale Yıldız oldu. Yarışmada ikinciliği ise “Benim Babam Büyük Adam.” isimli kompozisyon ile Aziziye İlköğretim Okulu 7-B sınıfı öğrencisi Feride Beyza Cengiz kazandı.

Yarışmanın üçüncüsü ise “Kalbimdeki Büyük Adam” isimli kompozisyonu ile 23 Nisan İlköğretim Okulu öğrencisi Banu Barlas oldu. Düzenlenen programla yarışmada dereceye giren öğrencilere Belediye Başkanı İsmail Bayram tarafından ödülleri verildi.
Öğrenciler hazırladıkları kompozisyon ile babalarına hediyelerini de vermiş oldu.

Yorumlar (0)