banner851

banner614

BACANAĞINI BÖYLE SAVUNDU

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, görevden alınmasına yönelik yazının İçişleri Bakanlığı'na ulaştığı Düzce İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Muharrem Tozan'ı savundu. Keleş, "Muharrem Tozan'ı ne gerekçeyle görevden almak istiyorlar? Hiç kimse gereksiz bahane ve açıklamalarla çalışan, işini yapan, görevinde başarılı bir ismi görevinden uzaklaştıramaz!" dedi.

banner619
Gündem 05.12.2016, 15:40 07.12.2016, 14:33
6362
BACANAĞINI BÖYLE SAVUNDU

"Rant" ve "usulsüzlük" iddiaları ile gündeme oturan AVM arkasındaki arsa ile ilgili açıklamalarda bulunmak üzere bugün sadece belli bir basını çağırarak, açıklamalarda bulunan Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, kendisine yöneltilen sorulara da cevap verdi. Bacanağı olan ve görevden alınmasına yönelik yazının İçişleri Bakanlığı'na ulaştığı öğrenilen Düzce İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Muharrem Tozan hakkında yöneltilen "Görevine son verildi mi?" sorusu üzerine Keleş, Tozan'ı dikkat çekici ifadelerle savundu.

"TOZAN BAŞARILI BİR MEMUR"
Yerel yöneticilik geçmişini anımsattığı Genel Sekreter Tozan'ın iki dönem Gümüşova Belediye Başkanlığı yaptığını söyleyen Başkan Keleş, Tozan'ın çok başarılı çalışmalara imza atan bir isim olduğunu vurguladı. Bir memuru görevden almak için belli usullerin olduğunu, mahkemeye gidildiğinde bile "Neden görevden alındı?" sorusuna bir gerekçe sunulması gerektiğini belirten Keleş, "Hakkında bir olumsuzluk tespit edilmezse açığa alınan kişi 15 gün sonra görevine iade edilir. Tozan ne yapmış? Yolsuzluk mu yapmış? İşini mi iyi yapmamış? Ne gerekçe ile görevinden alınmak isteniyor?" sorularını yönelterek, duruma tepkisini açık dille ifade etti.

"NE GEREKÇEYLE GÖREVDEN ALMAK İSTİYORLAR?"
Açıklamasında sık sık "Muharrem Tozan'ı ne gerekçeyle görevden almak istiyorlar?" sorusunu irdeleyen Başkan Keleş, "Hiç kimse gereksiz bahane ve açıklamalarla çalışan, işini yapan, görevinde başarılı bir ismi görevinden uzaklaştıramaz! Birileri Düzce Belediyesi'nden ve İl Özel İdaresi'nden elini çeksin!"

GÖREVDEN ALMA YAZISI BAKANLIK'TA
Öte yandan 1999-2009 yılları arasında Gümüşova Belediye Başkanlığı yapan Muharrem Tozan, 22 Nisan 2014 tarihinde Düzce İl Özel İdaresi Genel Sekreteri olarak atanmıştı. Bir süredir görevden alınacağı konuşulan Tozan'ın resmi kaynaklardan edinilen bilgilere göre; görevden alınmasına ilişkin yazı, İçişleri Bakanlığı'na ulaştı.

Yorumlar (61)
muhsin 4 yıl önce
Ilahi adalet tek tek tecelli ediyooo
Sana ne keleş 5 yıl önce
Tozan kimdir, nedir, ne yapmış bilmiyorum ve de beni ilgilendirmiyor. Sen başını çektiğin kendi kurumundaki rezilliklerle ilgilen. Kendi önündeki işi yapmaktan, asli görevin olan halka hizmetten aciz bir adamsın. Tüm umutlarımız görevden alınman yönündedir. Ancak sadece senle olmaz o muhteşem indir kaldır meclisinde görevden alınmalı ki Düzce kurtulsun.
golyakali 5 yıl önce
Tozan başkan adam gibi adamdir
Samet 5 yıl önce
Şu veterinerden Genel Sekreter mi olur diyen Ebu Cehilleri anlamakta zorlanıyorum! Genel sekreter olmak için şu bölümden mezun olunması gerekir diye bi kural kaide varda biz mi bilmiyoruz? Siz rahatınıza bakın; Veterinerden Belediye Başkanı da, Genel Sekreter de, Müşavir de Milletvekili de, Bakan da, Basbakan da hatta ve hatta Cumhurbaşkanı da olur!!! Tozanı itibarsızlaştırmaya yada güçsüzleştirmeye çalisanlara şu üzücü haberi şimdiden vereyim! Sn. Muharrem TOZAN Genel Sekreterlik görevinden, hayal dahi edemeyeceğiniz bir başka göreve terfi ettirilecektir. Simdiden kendisini tebrik eder, Düzcemize hayırlı uğurlu olsun.
Hsn 5 yıl önce
Sayın keleş bu kümesin horozudur. Kadro da yapar kariyerde. Ne olucak beni getirecek değil ya .
fatih 5 yıl önce
neyaptııınnn bacanaaakkk. sen çok başarılısın bacanak.korkma çok başarılılara birşey olmuyor sen bana lazımsın bacanak.gitmee gitmeee
Kemal 5 yıl önce
Veterinerden Genel Sekreter mi olur Allah aşkına herkes işini yapsın Tozan gider biri gelir Keleş ailesi düzceyi sarmaya çalışıyo koltuk sevdalısı olmayın bu kadar hizmet bekliyo bu millet bacanağını oturttu koltuğa şimdide kaldırılmasına müsade edecek..
SU AKAR YOLUNU BULUR 5 yıl önce
BU SU BELEDİYENİN ALTNDAN GEÇECEK ANLAŞILAN OKİ KELEŞLE BİRLİKTE MELEN KÖPRÜSÜNE DÖKÜLECEK DURUM BUNU GÖSTERİYOR SANIRIM GENEL MERKEZ TEYAKKUZA GEÇMİŞTİR
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın