banner851

banner614

BAKAN'DAN DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIM

banner619

AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır ve İl Başkanı Mustafa Keskin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu ziyaret etti.

banner846
Gündem 02.11.2019, 14:42 02.11.2019, 14:44
1262
BAKAN'DAN DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIM
banner844
Düzce'den Ankara'ya giden heyetler bakanlıkların kapısını çalıp şehrin ihtiyaçlarını dile getirmeye devam ediyor.
Bu kapsamda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu makamında ziyaret eden AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır ile İl Başkanı Mustafa Keskin, istişare ve değerlendirmelerde bulundu.


Ziyarette asayiş ve güvenlik başta olmak üzere, son dönemde göçmen nüfusu artan Düzce'de alınabilecek tedbirler, 17-18 Temmuz tarihleri arasında Akçakoca ve Cumayeri'nde derin yaralar açan sel afetinin ardından toparlanma sürecindeki son durum ile yürütülen proje ve çalışmalara ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.

Bakan'dan OHAL Komisyonu ziyareti

Öte yandan Düzce Belediyesi tarafından düzenlenen 'Türkiye Vizyon Konferansları'nın üçüncüsüne katılmak üzere dün Düzce'ye gelen Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç'ın eski AA Genel Müdürü Gazeteci Kemal Öztürk’ün Youtube kanalında KHK ile kamudan ihraç edilenlerle ilgili gündem oluşturan açıklamalarının ardından OHAL İşlemleri İnceleme Komisyonu'nu ziyaret eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Hukukun üstünlüğüne riayet ederek, titiz ve başarılı çalışmalara imza atan OHAL İşlemleri İnceleme Komisyonu’nu ziyaret ettik. Sayın Başkanın nezdinde tüm çalışanlara gösterdikleri özveri nedeniyle teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.


HABER:C.ÜSTÜNER

 
Yorumlar (1)
Doktor. Reçetesi 2 yıl önce
Süleyman Soylu Çağırmış Ne oldu bu bizim Skandal işi demiş Bunlarda hallettik işi bakanım anlarsınızya 1500.milyona mal oldu ama hallettik yoksa ne istişaresi fırça yemişler RTE rapor bekliyormuş İl başkanı kesin gidici başarısız oldukları
18°
açık