banner851

banner614

Bakan Dinçer Tam Gün Mesaisini Düzce’de Tamamladı

banner619

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Ömer Dinçer tam gün mesaisini Düzce’de tamamladı. Bakan Dinçer, Düzce’de ancak Eski Bakan ve Düzce Milletvekili Yaşar Yakış yine Düzce’de yok.

banner846
Gündem 19.10.2009, 19:00
205
Bakan Dinçer Tam Gün Mesaisini Düzce’de Tamamladı
banner844

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Ömer Dinçer bu gün tam gün mesaisini Düzce’ye ayırdı.

Bakan Dinçer, Valilik ziyaretiyle başladığı çalışma ve görüşmelerine Düzce Üniversitesi Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü, İşkur İl Müdürlüğü. Belediye Başkanlığı ve Ak Parti İl Teşkilatını da ekledi.
Bu ziyaretlerde Dışişleri Eski Bakanı Yaşar Yakış yine yoktu.

Yakış ziyaretlerde yer alsaydı Düzce’nin genel sorunlarının yanı sıra Türkiye’de ilk kez ve Düzce Üniversitesi’nde açılan Sosyal Güvenlik Bölümü hakkında özellikle Sosyal Güvenlik Programı Koordinatörü Muzaffer Çabukoğlu’nun bölümle ilgili verdiği ve Bakanında takdirini kazanan sunumu görme şansı olurdu.
Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü’nde Düzce’lilerin yaşadığı sıkıntıları öğrenirdi.
Belediye Başkanlığı’ndaki brifingde Düzce’nin son durumu hakkında bilgileri olur ve sorunların çözümü ihtiyaçların karşılanması için Bakan Dinçer’e yakınlığı nedeniyle kısa sürede çözümü için katkıda bulunabilirdi.

Ancak her zaman olduğu gibi Yakış Düzce’nin Çalışma ve Sosyal Güvenlik başta olmak üzere diğer sorunlarını öğrenme şansını yine kaybetti.

Yorumlar (0)
12°
açık