banner851

banner614

BAKAN ÖZLÜ'DEN BELEDİYEYE ZİYARET

banner619

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce Belediyesi’nin yeni başkanı Dursun Ay’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Özlü, “İyi hizmetleri olacağından eminim. Kendisine hep yardımcı olacağız. Arkasında olacağız. Hep beraber çalışacağız." dedi.

banner846
Gündem 09.10.2017, 14:43 09.10.2017, 18:06
2785
banner844
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Mehmet Keleş’in istifasının ardından geçtiğimiz hafta yapılan seçimle birlikte göreve gelen Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Bolu’da katıldığı bir dizi programın ardından Düzce’ye gelen Bakan Özlü belediye önünde Başkan Dursun Ay tarafından karşılandı. Belediyesi çalışanlarıyla tokalaşan Özlü, başkanlık makamına geçti.

Ziyarete basın mensuplarına açıklamada bulunarak başlayan Bakan Özlü, Düzce Belediyesi’nde bir nöbet değişimi olduğunu ifade etti.Yeni Belediye Başkanı Dursun Ay'a ‘hayırlı olsun’ demek için geldiğini dile getiren Özlü, “Bolu Milletvekilimiz Ali Ercoşkun Bey beni Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nin akademik yıl açılışı için davet etmişti. Oradan geldik. Yeni belediye Başkanımız geçen hafta belli oldu. Düzce’ye geleyim belediye başkanımızı tebrik edeyim. ‘Hayırlı uğurlu olsun diyeyim’ diye düşündüm. O yüzden bugün buradayız. Kendisini tebrik ediyoruz. Dursun Beyin geçmişte güzel hizmetleri oldu. İntaş Genel Müdürlüğü yaptı. Özel sektörde bir mobilya fabrikasının genel müdürlüğünü yaptı. Yine belediye meclis üyesiydi. Ben Savunma Sanayinde görev yaparken Düzce’ye tebrik kartları yazardım. Bunlardan birisi de Dursun Ay Beydi. Ben Dursun Ay ismini o günlerden hatırlarım, bilirim. Seçimlerde çok katkıları oldu. Hem referandum sırasında, referandum öncesi seçimlerde, hem Haziran hem de Kasım seçimlerinde bizimle beraber köy köy mahalle mahalle gezen, katkı sağlayan bir arkadaşımızdır. İyi hizmetleri olacağından eminim. Kendisine hep yardımcı olacağız. Arkasında olacağız. Hep beraber çalışacağız." ifadelerini kullandı.


Belediye Başkanı Ay da Bakan Özlü’ye sözlerinden dolayı teşekkür etti. Bakan Özlü'ye ziyarette Düzce Valisi Zülkif Dağlı, AK Parti Düzce Milletvekili Fevai Arslan, AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin de eşlik etti. Basına kapalı süren ziyaretin ardından Özlü, Düzce’de bir firmanın açılışına katılmak üzere Düzce Belediyesi’nden ayrıldı. Bakan Özlü, y
apı marketin açılışını gerçekleştirdi.Haber:Y.SEVER
Yorumlar (27)
Ahmet 4 yıl önce
Sayin bakanim kelesinde arkasinfaydiniz. Sonuc
Audi 4 yıl önce
İl başkanin acilen istifa etmesi gerek
Yetmez 4 yıl önce
Yeni yüzler istiyoruz. yeni...
F.Özlü hariç tüm vekiller , belediye meclisi, il genel meclisi, il yönetimi hepsi kökünde gitmeli. başka türlü Düzceye rahat yok. Keleş ile başlayan temizlik her yere yayılmalı.
Umut yok 4 yıl önce
Fotoğraf karesine baktıkça daralıyorum. Keleş gitti çok çok iyi oldu. Ancak temizlenmesi gereken daha çok ama çok adam var. İkinci temizlik fevai den başlamalı, meclis üyeleri, il genel meclisi, il yönetimi hepsi temizlenmeli.
TOPRAK 4 yıl önce
Kim kimin adamıysa kimin adamı.seçimler fazla uzak değil çalışan kalır çalışmayan gider.
Hikmet bey 4 yıl önce
Bu adam yolda yürümeyi bilmiyor bi kelese bak bide buna yıllar önce intasi batıran kendisi
Bakanım 4 yıl önce
Topçuoğlu mobilyaya gitte orada çalışanlara bir soruver Dursun beyi siz kendisini çok uzaktan tanıyorsunuz , çalıştırdığı işçi kesiminden dinleyin size Dursun beyle ilgili unutamayacağınız hatıralar sunarlar
Vatandaş 4 yıl önce
Düzce Belediyesinde bir nöbet değişimi olduğunu ifade etmişmiş. Nöbet değişimi demek aynı yolda devam etmek demek. Umarım bunu kastetmemiştir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın