banner851

banner955

BAKAN ÖZLÜ: DÜZCE İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü bir dizi programlara katılmak üzere Düzce’ye geldi. Bakan Özlü’nün ilk durağı Cumhuriyet Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Düzce Belediyesi Kapalı Pazaryeri Açılış Töreni oldu.

Gündem 04.03.2018, 12:28 05.03.2018, 14:13
2559
banner1032

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, bir dizi açılış ve törenlere katılmak üzere Düzce'ye geldi. Eşi Prof. Dr. Onur Özlü ile birlikte kente gelen Bakan Özlü'nün ilk program durağı Cumhuriyet Mahallesi oldu. Burada Düzce Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Kapalı Pazaryeri ve Sosyal Yaşam Merkezi Açılış Töreni'ne katılan Bakan Özlü, Düzce protokolü tarafından karşılanması sonrası tören alanına geçti.

Cumhuriyet Mahallesi'nde 8 bin metrekarelik alana sahip ve barındırdığı donatılarla Düzce'de bir ilk olma özelliği taşıyan kapalı pazaryerinin açılış töreni mehteran gösterisi ile başladı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunması sonrası kürsü konuşmalarına geçildi.


 

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, konuşmasında, Düzce için çalışmaya devam ettiklerini belirterek, Kapalı Pazaryeri ve Sosyal Yaşam Merkezi'nde emeği geçenlere teşekkür etti. 

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ise şöyle konuştu: "Öncelikle kahraman ordumuzun Allah yar ve yardımcısı olsun. Şehitlerimize rahmet gazilerimize şifalar diliyorum. Bugün burada iki önemli açılışımızı yapacağız. Araç filomuza 5 adet daha otobüsümüzü ekliyoruz. Araçlarımızın alını Devlet Malzeme Ofisi tarafından yapılmıştır. Diğer açılışımız ise 8 bin metrekarelik pazaryerimiz. Zeminde sebze meyve köylü ve tekstil pazarında. Oluşuyor. İkinci kat yaşam alanından oluşuyor. Ulaşımı gayet kolaydır. Noter huzurunda çekilen kuralar sonucunda tezgah sahiplerinden 2 bin TL para aldık. Vatandaşlarımızdan istediğimiz bunları güzel ve temiz kullanmaları. Bu yerler onların yeri."

Konuşmaların ardından Bakan Özlü ve protokol üyeleri kapalı pazaryerinin açılış kurdelesini kesti. Açılışın ardından pazayerindeki tezgahları gezen heyet, esnafla sohbet etti ve ikram edilen ürünlerin tadına baktı.Haber: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (15)
Mert 5 yıl önce
Keleş olsa yüzbinlerce lira harcayıp iki defa açılış yapardı. Allah kurtardı Düzce'yi elinden. Onu kovan Reisimizden Allah Razı Olsun
İŞLER Mİ 5 yıl önce
MESELE BU İŞLEMESİ BANA GÖRE YERİ YANLIŞ ATIL KALIR
Komedi 5 yıl önce
Protokol aşığı iki arkadaş zorlada olsa kafayı arkadan sokmuş :)))
Vatandaş 5 yıl önce
Pazaryeri açılıyor güzelde bu gidişle tarım ürünü ithal ede ede maydanoz dereotu lahana da ithal ederiz.
Bu nasıl çalışmak? 5 yıl önce
Akp li yandaşlarınız danışman adı altında Bakanlıklara, Trt'ye, Belediyelere doldur. Bizim çocuklar önce askere, sonra Kps'ye .Düzce için değil kendinize çalışıyorsunuz.
Düzceli 5 yıl önce
Biz Düzceliler hep eksikleri olan hizmetlere mi layıkız aynı şehirlerarası yolcu terminalı gibi işte Düzce Belediyesi
Keleside cagirsaydiniz 5 yıl önce
Mehmet keleş yaptı çivi çakmayan adamlar açılışını yaptı kadere bakk ise bak kimler kimlerlen yanyana
Mehmet 5 yıl önce
Düzcemize Kapalı Pazaryerini kazandıran eski başkan Mehmet Keleş beyfendiye teşekkürler.Orada bulunanların bakanımız dışında bu hizmette Mehmet Keleş kadar katkısı yoktur.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18
kapalı