banner851

banner614

BAKAN ÖZLÜ GELİYOR!

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü bir dizi açılış ve çalışma kapsamında 27 Kasım Pazar günü Düzce’ye gelecek.

banner619
Gündem 26.11.2016, 12:44 27.11.2016, 09:56
1805
BAKAN ÖZLÜ GELİYOR!
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü 27 Kasım Pazar günü (yarın)  Düzce’ye gelecek.
Özlü, yarın ilk olarak Düzce Belediyesi tarafından yürütülen “Konuralp Dünya Turizm Destinasyonu Oluyor Projesi”nin açılışı için Konuralp bölgesine gidecek. Özlü, proje açılışının ardından Düzce’de yeni hizmete giren işletmelerin açılışına katılacak. Bakan Özlü açılış programları kapsamında saat 14.00’da Camikebir Mahallesinde Turan Otel ile 15.00’da Kültür Mahallesinde gıda işletmesinin açılışında yer alacak.
Açılışların ardından saat 17.00’da Düzce Valiliğinde toplantıya katılacak olan Özlü, çevre ile ilgili toplantıda Vali Zülkif Dağlı ile buluşacak.
 
banner844
Yorumlar (6)
Kenan 5 yıl önce
Adam gibi adam Faruk Özlü bakanımız, seviyoruz. Onunla beraber Düzce de yarım kalan çoğu çalışmalar tamamlanmaya yenileri yapılmaya başlandı. Ve bir Ak Partili olarak Belediye Başkan'ları nı da Faruk Özlü atamalı.Şoyle Odtü,Boğaziçi gibi üniversitelerin mühendislik ve işletme yönetimi mezunu Ak parti siyaset akademisinden de onaylı ahlaklı israfı sevmeyen kendini değil de milleti hizmetleri öne çıkaran 40 yaşını aşmamış dinamik projeci adamları belediye Başkan'ı olarak belirlesin de şu Düzce'mizi rahatlatalım.
gözü aç fındıkçı 5 yıl önce
al sana 35 tl fındık, yok yok 35 az 40 olsun
Mahalleli 5 yıl önce
Düzce belediye başkanı ve kadrosunu acilen görevden aldırmasını bekliyoruz. Sn Bakanımız Düzce halkının bu isteğine, kulak vermelidir. Aksi taktirde Düzcede referandumda tepki olarak yüksek oranda, aleyhte oy çıkacağı konuşuluyor. Düzce insanının sesini duyuracak başka bir şansı kalmadı. Bakanımız ve Ak Parti bu tehlikeyi görmek zorundadır.
mustafa 5 yıl önce
sayın bakanım kentsel dönüsüm müjdesi beklıyoruz eftenı karduz trızım yatırımları beklıyoruz altıncay yenı vakıf sunı goletler ne durumda prafabrık okular ne durumda müjdelı haberler beklıyoruz
Nilüfer 5 yıl önce
Sayin bakan özlüyü takdir ediyorum güzel isler yapiyor rica ediyorum carpik yapilasma ilede ilgilenmsini düzce belediye baskaninin eline kaldigi sürece hic ilerlemiyecek geriye gidiyor güzelim düzceye yakismayan görüntüleri görmek istemiyorum vatandas olarak
Ramazan 5 yıl önce
Fındık için müjde bekliyoruz