banner851

banner955

Bakan, Resmi Kuruluşları Ziyaret Etti

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Ömer Dinçer, Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ve İş-Kur İl Müdürlüğü’nü de ziyaret etti. Bakana vatandaşlar sıkıntılarını ilettiler ve çözüm bulunmasını istediler.

Gündem 19.10.2009, 18:05
195
Bakan, Resmi Kuruluşları Ziyaret Etti

İlimizde bir dizi ziyaretler yapan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Ömer Dinçer Sosyal Güvenlik Kurumunu ziyaret etti. İl Müdürlüğü kapısında İl Müdürü Nurten Canbaşoğlu tarafından karşılandı. Ziyaret sırasında yaşadıkları sorunları Bakan Dinçer’e anlatma fırsatı bulan vatandaşlar çözüm istediler. Tansiyon hastası olduğunu ve tansiyon ilacını alamadığını söyleyen Ahmet Parmaksız isimli vatandaş Bakan’dan yardım istedi.

Bir başka vatandaş ise emekli maaşlarıyla geçinemediklerini dile getirdi. Bakan Dinçer ise “Ödemelerin süresi kısalacak, ayrıca emekli maaşlarını enflasyon oranında artış yapılacak.’dedi. Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü’nde servisleri gezen Bakan’a İl Müdürü tarafından toplantı salonunda brifing verildi. Brifing basına kapalı olarak gerçekleşti. Brifingin ardından İş-Kur İl Müdürlüğü’ne geçen Bakan Dinçer ve beraberindekilere İl Müdürü Yusuf Uzun tarafından brifing verildi.

Yorumlar (0)
19
açık