banner851

banner614

BAKAN SOYLU BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ

Bir kargo şirketinde çalışan ve bugün yaşanan feci kazada görevinin başındayken hayatını kaybeden Demokrat Parti İl Başkanı Mithat Ceylan’ın oğlu Ümit Ceylan için Çilimli ilçesindeki baba ocağında kurulan taziye çadırına gelen Düzce Valisi Cevdet Atay, acılı babayı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile görüştürdü. Bakan Soylu acılı baba ve ailesine başsağlığı temennisinde bulunurken, Düzce halkına ise selamlarını iletti.

banner619
Gündem 06.10.2021, 23:02 07.10.2021, 10:53
6445
BAKAN SOYLU BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ

Bir kargo şirketinde kargo dağıtım elemanı olarak çalışan Demokrat Parti Düzce İl Başkanı Mithat Ceylan’ın oğlu Ümit Ceylan (36) bugün sabah saatlerinde kargo teslim etmek için geldiği sitede, arızalı olan asansörün kapısının açılması üzerine asansör boşluğuna düşmüş, çağırdığı asansörün ise altında kalarak feci şekilde can vermişti.

Ümit Ceylan’ın cansız bedeni, Cumhuriyet Başsavcısının gerekli incelemelerinin ardından, Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim, Araştırma ve Uygulama Hastanesi Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı.

Ümit Ceylan için bugün baba ocağı olan Çilimli İlçesine bağlı Yeni Vakıf Köyünde kurulan taziye çadırına giden Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü,  İl Jandarma Komutanı Albay Naci Akkaş, İl Müftüsü Rüstem Can ve Düzce Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Av. Arb. Ali Dilber, acılı baba Mithat Ceylan ve ailesine başsağlığı dileklerinde bulundu.

Düzce Valisi Cevdet Atay’ı telefonla arayan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, acılı baba Mithat Ceylan ile görüşerek, kendisine ve ailesine başsağlığı temennisinde bulundu. Bakan Soylu ayrıca, Düzce Valisi Cevdet Atay aracılığı ile tüm Düzce halkına selamlarını iletti.

Yaşanan olay ile ilgili Düzce Cumhuriyet Başsavcılığının başlattığı soruşturma ise devam ediyor.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (1)
Akif 2 hafta önce
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.millet olarak tedbir konusunda çok ciddi eksiğimiz var.kamuda aynı,özel sektörde aynı….