banner851

banner955

BAKAN SOYLU DÜZCE'DE...

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 12 Kasım 1999 Düzce Depremi'nin 22. yıldönümü etkinliklerine katılmak üzere Düzce'ye geldi. Bakan Soylu’yu Düzce Valiliği önünde Düzce Valisi Cevdet Atay, protokol üyeleri ile vatandaşlar coşkuyla karşıladı. Yoğun ilgi nedeniyle yürümekte zorlanan Bakan Soylu, “Düzce yaya kurallarına en çok uyan ilimiz” dedi.

Gündem 12.11.2021, 16:48 12.11.2021, 20:20
4263

12 Kasım 1999'da saat 18.57'de yaşanan 7.2 büyüklüğündeki deprem nedeniyle Düzce'de taş üstünde taş kalmadı. Büyük afetin üzerinde 22 yıl geçse de yaşanan acılar hala tazeliğini koruyor.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da, büyük felaketin anma programlarına katılmak üzere Düzce’ye geldi.

Bakan Soylu’yu Düzce Valiliği önünde Düzce Valisi Cevdet Atay, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, ilçe ve belde belediye başkanları ile çok sayıda vatandaş karşıladı.

Yürümekte zorlandı

Bakan Soylu’ya Düzceliler yoğun ilgi gösterirken vatandaşlarla sohbet eden eden Soylu, fotoğraf çektirmek isteyenleri de kırmadı.

Soylu zaman zaman kalabalık nedeniyle yürümekte zorlandı.

Düzce, Türkiye’de 1 numara

Daha sonra Anıt Park Meydanı’nda 'Bir Hareketine Bakar" kampanyası kapsamında miniklere trafik bilinci eğitiminin verildiği tırı ziyaret eden Bakan Soylu,  çocuklara seslenerek yaptığı konuşmada, "Büyükleriniz araç içerisinde kemeri takmıyorsa siz arkada oturacak, kemerinizi takacak ve onlara kırmızı düdüğü çalacaksınız. Sizler bizim arkadaşlarımızsınız, sizlerle 3 yıl çalıştık ve kemer takma oranını yüzde 50'den yüzde 85'lere çıkardık." Burada bir de açıklama yapan Bakan Soylu ayrıca, Düzceliler’in trafik kurallarına uymak noktasında hassas olduğunu belirterek özellikle yayalarla ilgili sevindiren bir istatistik paylaştı. Bakan Soylu, “Düzce Türkiye de yaya kurallarına en çok uyan ilimiz” dedi.

Bakan soylu, Anıtpark Meydanındaki programın ardından,Düzce Kadın Emeği Merkezini de ziyaret eden Soylu, buradaki çalışmalar hakkında bilgi aldı, iş yerlerini gezdi.

banner844
Yorumlar (5)
Düzceli.. 1 yıl önce
Gölgelerin boyu insanların boyunu geçiyorsa, o ülkede güneş batıyor demektir.. Her gün cevapsız soruların artığı, hukukun örselendiği bir ülke ayakta kalamaz.
Ali 1 yıl önce
Biz sadece hava kirliliğinde 1numara sanıyorduk.demek ki başka birincilikleride var sayenizde.millet aç siz boş işlerin peşindesiniz .millete yardım adı altında dayadınız dandik kömürü yatacak yeriniz yok….
Madur 1 yıl önce
Bakan soylu Düzce'de tam adamını buldu görüşecek
BEN DÜZCE 1 yıl önce
BEN DÜZCEDE YAŞAMIYORUM O ZAMAN :d :d YAYA OLARAK BİR TANE ARABANIN YOL VERDİĞİ YOK! ARABANIN ARABAYA YOL VERDİĞİ YOK! :d :d
Cevre köylü 1 yıl önce
Korona tedbirleri ne oldu simdi,
Yeni Sayımız