banner851

banner955

BAKAN YENİ KARARI AÇIKLADI

Cumhuriyet Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Düzce Belediyesi Kapalı Pazaryeri Açılış Töreni'nde konuşan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, bundan sonra Düzce'de her ay birkaç açılış yapma kararı aldıklarını açıkladı. Bu ay yeni otobüsler ve kapalı pazaryeri için açılış töreni düzenlendiğini belirten Özlü, önümüzdeki ayın açılış durağını da açıkladı.

Gündem 04.03.2018, 13:09 05.03.2018, 14:13
3010
BAKAN YENİ KARARI AÇIKLADI

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Düzce Belediyesi Kapalı Pazaryeri ve Sosyal Yaşam Merkezi Açılış Töreni'nde önemli açıklamalarda bulundu.

Bakan Özlü, Düzce'nin gelişmesi ve daha iyi noktalara gelmesi adına çalışmaların devam ettiğini belirterek, aldıkları yeni kararı açıkladı.

Özlü, "Bundan sonraki kararımız her ay Düzce'de birkaç açılış yapmak. Bu ay pazareri ve otobüs açılışımız var. Önümüzdeki ay da üniversite hastanemizin açılışını yapacağız. Ben Hatay'daydım. Orada şehit cenazemize katıldım. KOBİ'lerimizin sorunlarını dinledik. Bakın güzel işler yapıyoruz mütabakat içinde. Birlikten kuvvet doğar. Düzce'nin bugünü dünden daha iyi, Düzce'nin yarını bugünden daha iyi olacak. Bu yerde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." dedi.

Haber: C. ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (23)
ciguli 5 yıl önce
Stad meselesine gelince Düzcenin yeni bir stada ihtiyacı yok aslında hazır stadı dolduramıyoruz, Benim önerim yeni yapılan tribun gibi bir tribun protokol tarafına da yapılsın yeterde artar bile. Ayrıca şehir dışına taşınan bir stad ve yan saha Düzce amatör futbolunun ölmesi anlamına gelir. Takımlar şuradaki şıralık tesislerine bile gitmekte zorlanıyor kalıcı konutlara hiç gidemezler. Böylelikle amatör sporların ruhuna el fatiha.
ciguli 5 yıl önce
Bunlar güzel şeyler lakin zaten olması gereken şeyler. Otobüs alımı gerekiyordu zaten pazaryeri de öyle ama bir bakın bakalım o aldığınız otobüslerin içi hiç temizleniyormu içilerini pislik götürüyor her yer toz toprak bunada bir el atın bakalım.
düzceli 5 yıl önce
BİŞEYLER YAPMAK İÇİN FIRÇA MI YEMENİZ GEREKİYORDU?
topçular sipr 5 yıl önce
Çilimli Osb ne oldu?
dzcl 5 yıl önce
kuzey çevre yolu ne oldu 3 km var yok. ama ıcraar yapacak beledıye yok.çok agır ışlıyor.ereglıden akçakocadan gelen araçlar kzy çecre yolundan gıtsınmı gıtmesınmı..
hayelım 5 yıl önce
ben anlamadım her ay neresı acılacak merak ettım dogrusu cünkü düzcede öyle bakanımızın acacagı yatırım hıc aklıma gelmedı mesela stadyum eftenı karduz cevre yolları asar deresı ögretmen evı fılım platosu kentsel dönüşüm hanı ankara istanbul arasında parlayan yıldız olduk ya her halde sanai fuar alanı bunların acıllışi mı var ben görmem ama sanırım dogacak torunlar belkı görür
Keleside cagirsaydiniz 5 yıl önce
Çayırdaydınız
Serdar gürler 5 yıl önce
Düzcede her ay açılış yapılacak kadar ne var anlamış değilim bakkalmı açılıyor yoksa bir butikmi yada bir lokanta falan fırında olabilir yok yok olmadı bir sokağın ismi değiştirilip kurdela kesilebilir .Bize lazım fabrika bırakın ucuz işleri.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
27
parçalı bulutlu