banner851

banner614

BAKAN’IN YOĞUN DÜZCE MESAİSİ

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü yine bir gününü Düzce’ye ayırdı. Sabahın erken saatlerinde Düzce’ye gelen Bakan Özlü, ilk olarak Konuralp’in turizmde kalkınması amacıyla hayata geçirilen “Konuralp Dünya Turizm Destinasyonu Oluyor Projesi”nin açılış törenine katıldı.

banner619
Gündem 27.11.2016, 10:48 27.11.2016, 17:47
905
BAKAN’IN YOĞUN DÜZCE MESAİSİ

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, bir dizi tören ve açılışlara katılmanın yanında Düzce ile ilgili proje ve çalışmaları değerlendirmek amacıyla ilin idarecileriyle toplantı yapmak üzere bugün sabah saatlerinde Düzce’ye geldi. Bakan Özlü’nün ilk programının adresi Konuralp Meydanı oldu. Düzce Belediyesi tarafından yürütülen “Konuralp Dünya Turizm Destirasyonu Oluyor Projesi”nin açılışı Bakan Faruk Özlü’nün katılımıyla yapılıyor.

Proje açılışının ardından Düzce’de yeni hizmete giren işletmelerin açılışına katılacak. Bakan Özlü açılış programları kapsamında saat 14.00’da Camikebir Mahallesi’nde bir otel ile 15.00’da Kültür Mahallesi’nde gıda işletmesinin açılışında yer alacak.

Açılışların ardından saat 17.00’da Düzce Valiliği’nde toplantıya katılacak olan Özlü, çevre ile ilgili toplantıda Vali Zülkif Dağlı ile buluşacak.

Yorumlar (0)