banner851

banner614

BARIŞ PINARI HAREKATI'NA DESTEK

banner619

Düzce Belediye Meclisi üyeleri, Barış Pınarı Harekatı'na destek verdi. Tüm parti üyelerinin tek yürek olduğu olağanüstü oturuma başkanlık eden Başkan Özlü, Barış Pınarı Harekatı hakkında açıklama yaparak "en önemli husus toprak bütünlüğü" dedi.

banner846
Gündem 17.10.2019, 20:29 18.10.2019, 15:36
1065
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün çağrısı üzerine belediye meclisi, olağanüstü gündemle toplandı.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün çağrısı ve başkanlığında toplanan meclis üyeleri ellerinde Türk Bayrakları ile Türk Askerine desteğini ortaya koydu. Tüm parti üyelerinin tek yürek olduğu toplantıda basın açıklaması yapan Başkan Özlü de sınır ötesi operasyonun terörle mücadele konusunda bir zorunluluk olduğunu belirtti.

"Bu harekat Türkiye için bir tercih değil, zorunluluktur"

Harekata destek amacıyla bir araya gelinen toplantıda Başkan Özlü, meclisi oluşturan tüm partilerin mutabık kaldığını belirterek, "Bu harekat Türkiye için bir tercih değil, zorunluluktur. Çünkü sınırlarımızın hemen yanı başında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunun ülkemiz için oluşturduğu tehdit ortadadır. Bir terör koridoru oluşturma hesaplarını bozan ve bekamızı güvence altına alan Barış Pınarı Harekatı, aynı zamanda tüm bölgeye huzur ve güvenlik vaat etmektedir." diye konuştu.

"Ülkemizin ve kahraman Mehmetçiğimizin yanında olduğumuzu bildiriyoruz"

Özlü, harekatın önemli bir adım olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Bölgenin tarihi, toplumsal ve kültürel değerlerine sahip çıkan Türkiye, Zeytin Dalı ve Fırat Kalkanı harekatlarında olduğu gibi Barış Pınarı Harekatı bölgesinde de yeni bir iklimin oluşumunu sağlayacaktır. Belediye Meclisi olarak, Barış Pınarı Harekatı'nda ülkemizin ve kahraman Mehmetçiğimizin yanında olduğumuzu bildiriyoruz. İnanıyoruz ki gün, her türlü siyasi görüş ayrılıklarını bir kenara bırakarak bir ve beraber olma günüdür. Çünkü söz konusu olan milli güvenliğimizdir, ülkemizin bekasıdır. Harekatın başarı ile tamamlanacağına yürekten inanıyoruz. Fedakar askerlerimize muvaffakiyetler diliyoruz."

Konuşmanın ardından meclis üyeleri, Türk Bayrakları ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yorumlar (2)
Alper Kantürk 2 yıl önce
Hüseyin Çiftçi kardeşim, farkediliyorsun :)
EBSli 2 yıl önce
Bunuda tebrik edelim amaaaa belediye4mizi sadece bu tür medyatik haberlerle görmek istemiyoruz. Mesela okullarmıza evcil hayvan kümesleri, sokak hayvanları çalışmları, tasarım beceri atölye kurulumlarına destek vermeleri gibi medyatik olmayan ama halkın gönlüne dokunan faaliyetlerde de görelim.