banner851

banner614

BARO BAŞKANLARIYLA GÖRÜŞTÜ

Başbakan Erdoğan, Başbakanlık Resmi Konutu'nda, 12 ilin Baro Başkanı ile biraraya geldi. Düzce Baro Başkanı Ali Dilber’in de katıldığı toplantıda Avukatlık yasasının görüşüldüğü bildirildi. Basına kapalı gerçekleşen görüşmede, AK Parti Genel Başkan Yardım

banner619
Gündem 14.05.2014, 18:18
226
BARO BAŞKANLARIYLA GÖRÜŞTÜ

Başbakan Erdoğan, Başbakanlık Resmi Konutu'nda, 12 ilin Baro Başkanı ile biraraya geldi. Düzce Baro Başkanı Ali Dilber’in de katıldığı toplantıda Avukatlık yasasının görüşüldüğü bildirildi. Basına kapalı gerçekleşen görüşmede, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Şentop da hazır bulunurken,Tokat Baro Başkanı Faruk Bostancı, Afyon Baro Başkanı Turgay Şahin, Kayseri Baro Başkanı Fevzi Konaç, Ordu Baro Başkanı Oktay Çanak, Rize Baro Başkanı Yunus Çoruh, Osmaniye Baro Başkanı Hamza Tor, Sakarya Baro Başkanı Recep Hacıeyüpoğlu, Kütahya Baro Başkanı Sadık Ödoğular, Kırıkkale Baro Başkanı Ayhan Yılmaz, Düzce Baro Başkanı Ali Dilber, Sivas Baro Başkanı Muharrem Eliş ve Kahramanmaraş Baro Başkanı Metin Doğan katıldı.

Danıştay Toplantısının Türkiye Barolar birliği başkanı Metin feyzioğlu ile gerilim yaşanan Başbakan Erdoğan’ın bu olayın akabinde 12 ilin baro başkanı ile biraraya gelmesi dikkat çekti.

banner844
Yorumlar (0)