banner851

banner614

BAŞBAKAN AÇIKLADI

Anayasa değişikliği teklifi yarın Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne sunulacak. Başbakan Binali Yıldırım, "AK Parti grubu olarak yarından itibaren anayasa değişiklik teklifimizi Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne veriyoruz." dedi.

banner619
Gündem 09.12.2016, 16:44 10.12.2016, 17:52
2479
BAŞBAKAN AÇIKLADI

Anayasa değişikliği teklifi yarın meclise geliyor. Başbakan Binali Yıldırım, Zonguldak'ta düzenlenen toplu açılış töreninde anayasa değişikliği teklifini yarın TBMM'ye sunacaklarını açıkladı. Başbakan Yıldırım, burada yaptığı konuşmada, yeni anayasa çalışmaları kapsamında Milliyetçi Hareket Partisi ile beraber, sınırlı bir değişikliği öngören anayasa teklifini hazırladıklarını belirterek, "AK Parti grubu olarak yarından itibaren anayasa değişiklik teklifimizi Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne veriyoruz. Hayırlı uğurlu olsun. Bu teklifle birlikte Cumhurbaşkanlığı Sistemi inşallah Türkiye'de koalisyonlar dönemini sona erdirecek, güçlü meclis, güçlü icraat şeklinde, daha demokrasimizin güçleneceği, sorunların, vesayetlerin ortadan kalkacağı güzel günleri hep birlikte yaşayacağız." şeklinde konuştu.

Yorumlar (5)
Başkan 5 yıl önce
Başganlık gelince memleket uçacakmış, öyle diyorlar...Ekonomimiz de çok büyük diyorlardı emme şimdi 'no olur 50 dolarınızı bozdurun traş bedava' diyorlar..Son bir yılda %75 Devalüasyon olmuş kimseyi konuşturmuyorlar. Neymiş dış düşmanlar oyun oynuyormuş. Madem Dolarda oyun var, neden dün Başbakanlığa 78 Milyon Dolara uçak aldınız?
Kerim 5 yıl önce
Meclise bir tek fındık konusu gelemedi
asi 5 yıl önce
Onlar öğle saf köylümü fındığa değer verip sizi azdıracaklar azmak size mahsus bir işmiki
Fındıkçı 5 yıl önce
Fındıkta geliyordu meclise tarım bakanı 1 hafta sonra mecliste diyordu.1.5 yıl oldu hala gelemedi
eSKİ mhp Lİ 5 yıl önce
"vesayetlerin ortadan kalkacağı güzel günleri hep birlikte yaşayacağız." derken kendi vesayetlerini kurdular... Ah MHP sana OY VEREN ELLERİM KIRILSIN.