banner851

banner614

Basın Birliği’ne özel sağlık indirimi...

Düzce Basın birliği üyelerinin sağlık hizmetlerinden indirimli faydalanmasını öngören protokolün imzalanmasının ardından, üyelerin kullanacağı kartlar Basın Bir

banner619
Gündem 18.06.2008, 18:20
203
Basın Birliği’ne özel sağlık indirimi...

Düzce Basın birliği üyelerinin Özel Hayri Sivrikaya Hastanesi’nin sunduğu sağlık hizmetlerinden indirimli faydalanmasını öngören protokolün imzalanmasının ardından, üyelerin kullanacağı kartlar Basın Birliği Başkanı Tuncay Türkgülü’ne teslim edildi.

 

Kartların teslimi sırasında Basın Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet İbrahimoğlu, Metin Köseer ve Hüseyin Akçay da hazır bulundu. Hayri Sivrikaya Hastanesi Halkla İlişkiler Müdür Vekili  Zeliha Üzle’nin teslim ettiği kartlar ile Basın birliği üyeleri ve aileleri hastanenin sunduğu her türlü sağlık hizmetlerinden yüzde 10 indirimli faydalanacak.

 

Basın Birliği Başkanı Tuncay Türkülü, Basın çalışanlarının sağlık sorunlarını aşması için ellerinden geleni yaptıklarını, önümüzdeki günlerde üyelerine yönelik olarak eğitim ve sosyal amaçlı  projeler üzerinde çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

 

Yorumlar (0)