banner614

BASIN TOPLANTISIYLA DUYURACAKLAR

banner619

MHP Düzce İl Başkanlığı Kongresi’nde Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’in kongrenin yapıldığı salondan kovulma skandalının yankıları devam ediyor. Bu yakışıksız duruma sessiz kalmayan Kaynaşlı Belediyesi’nin MHP meclis üyeleri ile MHP İlçe Teşkilatı bugün 15.30’da ortak basın açıklaması yapacak. Partililerin toplu istifa edecekleri öğrenildi.

Gündem 09.11.2020, 11:12 09.11.2020, 18:00
4354
banner785

Dün yapılan MHP İl Başkanlığı Kongresi, siyasi bir partiye yakışmayan görüntülere sahne olmuştu. MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu’nun daveti üzerine Kaynaşlı ilçesini temsilen kongreye katılan Belediye Başkanı Birol Şahin’i MHP Merkez İlçe Başkanı Murat Baki Yılmaz ve MHP’li Çetin Sarıahmet, sert tavırlarla kongreden kovarak, bir skandalın altına imzalarını atmıştı.

Davet edilen bir misafiri kovarak, Türk toplumunun gelenek ve göreneklerine de aykırı hareket eden Yılmaz ve Sarıahmet’e tepkiler çığ gibi büyüyor.

Yaşanan skandalın yankıları devam ederken, gözler MHP Kaynaşlı İlçe Teşkilatı ve MHP’li belediye meclis üyelerinin bugün 15:30’da yapacakları basın toplantısına çevrildi. Kaynaşlı Belediyesi Toplantı Salonu’nda kameraların karşısına geçecek olan MHP İlçe Teşkilat Üyeleri ve MHP Kaynaşlı Belediye Meclis Üyeleri’nin toplu şekilde partiden istifa edecekleri öğrenildi.   

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (30)
BUMİN KAĞAN 3 ay önce
ÜLÜCÜLÜK AYRI ARAPCILIK AYRI.bU ŞAHISDAN ÜLKÜCÜ OLUR.aRAP ADETLERİ ÜLKÜCÜ ADETLERİ DEĞİLDİR.oHALDE ARAPCILARIN YANNDA KAL..KAYNAŞLI ARAPLAŞMIŞ DA ÜLKÜCÜLERİN HABERİMİ YOK...
ATTİLAA 3 ay önce
SEN TURANCILIK ÜLKÜCÜLÜK HAREKETLERİNE İLKELERİNE MİSYONUNA UYGUN DEĞİLSİN.SENDE ANCAK ARAP SEVİCİ ONLAR GİBİ GERİCİ OLUR.O ZAMAN ARAPLAŞMAYA DEVAM ET.BİZİM ÜLKÜMÜZLE BAĞDAŞLAŞAN HİÇBİR HAREKETİN YOK.
Kaynaslili 3 ay önce
Kaynaslili olarak başkanımızla gurur duyuyorum artık mhp bitmiştir kaynaslida
Eski Kaynaşlılı 3 ay önce
BAŞKANIMI DESTEKLİYORUZ. YANINDAYIZ ADAM GİBİ ADAMIN. YOLUN AÇIK OLSUN BAŞKANIM.
Recep 3 ay önce
Duzce Mhp kimin elinde? Nerden bulmuslar Bu dengesizleri acemileri..Duzce Mhpye acilen kayyum atansin..
mustafa 3 ay önce
Mhp li olmayan iki kişinin (Murat Baki ile Kaynaşlı Belediye Bşkn Birol ) kavgası Mhp nin trajikomikliğinin son perdesidir.
81 duzceli 3 ay önce
Kimse kendi başına kimseyi kovmaz kesin gaz verdiler üst kattannnn
Düzceli 3 ay önce
İlk defa düzce akp den kurtulur diyorduk onunda siz mahvetiniz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
-5°
kapalı