banner851

banner614

BASINI MECLİSTEN ÇIKARDI

banner619

İl Genel Meclisi (İGM) Ağustos ayı birinci birleşimi yapıldı. Basına açık olarak düzenlenen meclis toplantısında gündeme ilişkin gündem maddelerinin görüşüldüğü esnada İl Genel Başkanı Şinasi Akbulut toplantıyı takip eden tek basın mensubuna ‘Özel konular’ görüşeceklerini belirterek toplantıdan çıkmasını talep etti. Geçmiş dönemlerde de Başkan Akbulut ile basın mensupları arasında benzer bir durum yaşanmış basın mensupları karara tepki göstermişti.

banner846
Gündem 03.08.2015, 11:08
1973
BASINI MECLİSTEN ÇIKARDI
banner844
İl Genel Meclisi (İGM) Ağustos ayı 2.Dönem birinci birleşimi İl Genel Meclisi toplantı salonunda Meclis Başkanı Şinasi Akbulut başkanlığında yapıldı. Gündem maddeleri olan açılış ve yoklama, meclis başkanlığına verilen izin dilekçelerin görüşülmesi ve bir önceki birleşime ait karar özetlerini kapsayan tutanağın okunmasının ardından Başkan Akbulut toplantıyı takip eden tek basın mensubuna ‘Görüntü alındıysa bazı özel konular görüşmemiz gerekiyor. Siz yorulmuşsunuzdur, arkadaşlar size çay ısmarlasın’ diyerek toplantından çıkmasını istedi.

Başkan Akbulut'un bu önerisine iktidar ve Muhalefet İGM Üyelerinin hiçte tepki göstermediği görüldü. Siyasi çevreler bu özel görüşmenin altında “koalisyon görüşmelerinin yatıp yatmadığını “ merak ediyor!
 
Toplantı basın mensubunun çıkmasının ardından basına kapalı olarak devam etti. Benzer bir olay, 2 Temmuz 2014 yılında yapılan Temmuz ayı meclis toplantısı 2.birleşiminde de yaşanmıştı.

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (1)
MHP li 6 yıl önce
Basın olarak aramızda durun yeter. Biz hep tepki koyuyoruz ama hep kötü adam biz oluyoruz. Kimse AKP -MHP koalisyonunu hayal etmesin. Bizim liderimiz ne dediyse o. Bir kadını yediği gözülmemiştir şimdiye kadar. Birazda MHP haberleri yapın. Hep Akp
16°
kapalı