banner614

“BAŞKA ŞEHİRDE YEMEDİĞİM CEZALARI DÜZCE’DE YİYORUM”

banner619

Düzce’de Elektronik Denetleme Sistemleri (EDS) üzerinden gelen trafik cezaları araç sürücülerini canından bezdirmeye devam ediyor. Hız limitini birkaç kilometre aştığı için ceza yediğini öne süren bir vatandaş, “Başka bir şehirde yemediğim EDS cezalarını Düzce’de yiyorum” diyerek duruma tepki gösterdi.

Gündem 03.01.2021, 15:30
5780
“BAŞKA ŞEHİRDE YEMEDİĞİM CEZALARI DÜZCE’DE YİYORUM”
banner785

EDS’ler, trafikte kurallara uymayan sürücülerin tespit edilmesi, karayollarında can ve mal güvenliğinin sağlanması için, Düzce’de 1 Aralık 2019 yılında faaliyete girmişti. Düzce’nin çeşitli noktalarında, kural tanımayan ve hız limitini aşan sürücülerin tespiti için kullanılan sistem ile ilgili, şikayetler de gelmeye devam ediyor.

Düzce’de hız limitini sadece birkaç kilometre aştığı için ceza yediğini söyleyen bir vatandaş, konu ile ilgili 0542 767 18 81 Numaralı WhatsApp İhbar hattına yaptığı şikayette, Türkiye’nin başka bir şehrinde yemediği trafik cezalarını, Düzce’de yediğini iddia etti.

Öncü Haber WhatsApp İhbar Hattına gönderdiği mesajda, “EDS’lerden ceza yemekten bıktım” diyen vatandaş, “55’le ceza yiyorum kaçtır. Aldığımız maaşı, resmi gibi cezaya girdin deyip, paramızı gasp ediyorlar. Resmen Hendekte, Adapazarı’nda yemediğim cezaları, Düzce olacak yerde yiyorum kaçtır. Haram - zıkkım olsun. Bu zihniyetteki hırsızlar; 2023 göremez inşallah. Seçimlerde görecem bu EDS’cileri. 80’le Duble yolda ceza yiyorum, Olimpiyat girişi çıkışında yazıklar olsun. Son seçimi olur inşallah EDS’cilerin” diye konuştu.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (43)
DÜZCELİ 5 gün önce
Zor birşey değil kardaşım ayağını gazdan çekip az frene basacan ama kırmızı ışıklarda durum farklı sarı yanıyor yetişeyim diye gaza basıyon kırmızı yanıyo duramıyon arkana baktığın an Eds sana kırmızı ışığınla selam veriyo
Erkan Tan 3 hafta önce
Kardeşim adam tabela koymuş,
YOLU BOYAMIŞ,
GÖZÜNMÜ KÖR,
ÖLÜMLÜ KAZA OLSA, BASBAS BAĞIRIRSIN,,
KURALSA UYULACAK,
Alper Kaan 3 hafta önce
Hala ögrenemediniz mi,

10 tane tabela yerde kocaman eds yazıları,

Gitme hızlı yazmaz,
düzce li 3 hafta önce
Belediye nin halktan tuzak ile para toplama yöntemi.
Bu sistemi düzce'ye kurduranlardan halk gün gelir hesabını sorar. Türkiye de birçok ilde bu sistemler yok, çünkü Bir belediye başkanı kendi eliyle halkını tuzağa düşürtmez. Belediye ye para lazım ise bunun bu şekilde ucuz hesaplar ile değil, reel işler ile olmalıdır.
Ahmet 3 hafta önce
Sikayetten once Kurallara uymak gerekiyor, saçma bir haber olmuş, adam kocaman 70 yazmış 70 le gidecen
Düzceli Ali Baselden isvi 3 hafta önce
Hiçbir kimse altındaki arabaya güvenmesin herkes birbirine hava atmak istiyor ve hız yapmak istiyorlar bu çok yanlış bir şey 36 senedir araba kullanıyorum hız konusunda en fazla 3 kere ceza yidim işte benim altımda bu araba varda öbür araba beni nasıl Dollar gibisine çok gitarlar var kendini bilmiyenler benim altımdada markalı hızlı araba var ama kurallara uymak zorunda yüz İsviçre de 50 lik yerde 55 sürat yapabilirsiniz ama 56 oldumu cezan kesilir ve bitti daha fazla konuşmamızda gerek yok hepininize selamlar kurallara uyun !!!
Adalet. 3 hafta önce
Bizde mağduruz.belediye önündeki eds den.yeşil ışıkda geçtim arabamın arkasında sarı ışık yanmış.Bana 288 ceza geldi.Haram zıkım olsun hırsızlar.
Ergün Yazıcı 3 hafta önce
Bende ceza yedim 4 ay sonra geldi birde gecikme cezası yedik cezayı kesiyorlar vatandaşa ulaşım ulaşmadığı umursamiyorlar muhtarliklara bırakıyorlar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
10°
kapalı