banner851

banner614

BAŞKAN ADAYLIĞINDAN ÇEKİLDİ

banner619

Meral Küçük’ten boşalan AK Parti Akçakoca Kadın Kolları Başkanlığı için adaylığını açıklayan Fahriye Direk, sosyal medya hesabından “Kurucu üyesi olduğum parti çakalların oyuncağı olmuş “ diyerek adaylıktan çekildiğini duyurdu.

banner846
Gündem 28.10.2017, 15:45 30.10.2017, 09:16
5808
banner844

AK Parti Akçakoca Kadın Kolları Başkanlığı için adaylığını duyuran Fahriye Direk sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım ile ses getirdi. Meral Küçük’ün ardından boşalan bir haftadır istişarelerde bulunan Direk, zehir zemberek bir açıklama yaptı.

Adaylıktan çekildiğini dile getiren Direk, vefanın olmadığı bir yerde işinin olmayacağını kaydederek, partinin, çakalların oyuncağı haline geldiğini iddia etti.
Direk mesajında, “Kurucu üyesi olduğum AK Parti Akçakoca Kadın Kolları başkan adayı olarak partime hizmet etme sevdasıyla "tanıyanlar bilir" safiyane niyetlerle yola çıktım. Lakin gördüm ki Aslanların kurduğu gönül verdiğim partim, çakalların oyuncağı olmuş. Siyasetin geleneklerinden uzak, ahde vefanın olmadığı bu ortam bütün şevkimi kırdı. Talip olduğum kadın kolları başkanlığından çekildiğimi dostlarıma bildiririm “ ifadelerini kullandı.

Haber: Y. SEVER 
Yorumlar (24)
İDO 4 yıl önce
Sayın DİREK sizi kim aday gösterdi ?Çakllar genellikle Aslanların aç gözlülüklerinden kalanları TEMİZLERLER.Eger çakal diyerek hakaret ediyorsanız o zaman da yine suç sizin.Neden bu güne kadar hiç bir ortamda konuşmadınız (konuşamadınız)Açı
seçmen 4 yıl önce
canım ya yeni kuyruğuna bastılar sanırım ...milletin hakkını beraber yerken çok tatlıydı dimi
Hasan D. 4 yıl önce
Çakal lafı az kalır. Parti Akbabaların eline geçmiş.2019 a az kaldı.
çakallarla dans olmazmış 4 yıl önce
çakallar bitmez, çünkü avın bir ucundan yakaladımı gerisini diğer sürü zaten çoktan paylaşmış olur, adına boşuna çakal demiyorlar, bir kere kaptırdınızmı sonrasını da onlar kendilerinden tamamlar, bu ülkemiz ilerlesede geri gibi duruyor
çakallar 4 yıl önce
zannediliyorki dürüst insanlar tarafından yönetiliyoruz parti ile küçük bir işiniz olsun bakın neler oluyor hemen torpiliniz soruluyor hizmet vatandaşa değil torpile
haktan adaletten eser yok yemin ettim bir daha oy vermemeye
Düzceli 4 yıl önce
Helal olsun çok doğru söylemiş
Selam 4 yıl önce
Artık hiçbir partiye oy vermeyen biri olarak şunu söyleyebilirim,Kadın haklı;hangi parti iktidar olsa o ilin yalakaları,inşaatçıları,belediyeyi kullanan sırtlanları,torpilcileri,ihalecileri oraya çörekleniyor. Dürüstler tiksinir bunlardan.
Ne yapmalıyız 4 yıl önce
Şimdi vatandaş olarak ne yapmalıyız.? Sizi yüceltmelimiyiz.? Yoksa eleştirmelimi.? Veyahut çok güvenip daha büyük makamlardamı görmek istemeliyiz.? Düne kadar haberimiz yoktu yarın olmasada olurmu sizden.? Ne yapmalıyız.? Kafa ayarımızla neden oynanılıyor... :/ ayıp değilmi. İstifa ettiyseniz hayırlı olsun etmediysenizde.. ne yapmalıyız yani.!?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın