banner851

banner614

BAŞKAN ÖZLÜ’DEN KAMPANYAYA DESTEK…

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı “Biz Bize Yeteriz” kampanyasına, 1 aylık maaşını bağışlayarak destek verdi.

banner846
Gündem 01.04.2020, 11:00
910
BAŞKAN ÖZLÜ’DEN KAMPANYAYA DESTEK…
banner844

Önceki gün yapılan Bakanlar Kurulu Toplantısının ardından konuşan Recep Tayyip Erdoğan, “Milli Dayanışma Kampanyası"nı başlattıklarını duyurmuştu.

Koronavirüs salgını nedeniyle işini kaybedenler için “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” sloganı ile başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası’na 80 ilden olduğu gibi Düzce’den de destek yağmaya devam ediyor.

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü de 1 aylık maaşını bağışlayarak kampanyaya destek verdi. Konu ile ilgili sosyal medya hesaplarından açıklamalarda bulunan Özlü, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan ‘Biz Bize Yeteriz’ kampanyasına Düzce olarak tam destek veriyoruz. İlk aşamada bir aylık maaşımı bağışlıyorum. Sevgili Düzceli kardeşlerim bu kampanyaya destek olalım.” dedi.

Yorumlar (10)
Onur 1 yıl önce
Bakanlik maasini mi baskanlik maasini mi
İsimsiz 1 yıl önce
Yicek ekmeği yemeği var nasılsa bağışlar önce ödemeniz gerekenleri ödeseydiniz hayatınız gösteriş
Vatandaş 1 yıl önce
Sahi maaş kaç lira bu arada
Belediyeci 1 yıl önce
Başkan, Bakanlık yapmış , önce nelwdiye çalışan işcilerin mesai lerini ve maaşlarını öde. Ve 1 maaş deyil 12 ay maaş bağışla haydi bekliyoruz başkanım
Esnaf 1 yıl önce
Sayın başkan esnafın paralarını odersen bizde bağaş yada cocuklarımıza para verir rahat ederiz
Berna 1 yıl önce
Şimdi bağışla nasılsa başka bir taraftan çıkarırsın o parayı. Bağışlamış hiç görmedik ayrıca.
sinan kambur 1 yıl önce
varda bağışlıyon hem kimin parası bağışlanıyor,bugüne kadar neden bağışlanmadı,millet zaten aç,ben bugün evime birer torba kömür kabuk alamadım,ALLAH büyüktür,bildiği gibi yapsın.
Üçyol lu 1 yıl önce
En az 3 maas bagislamasi lazim
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
12°
açık