banner851

banner614

Başkan Parkta Balık Restaurantta Olacak

banner619

Düzce Belediye Başkanı İsmail Bayram Azmimilli mahallesi eski pazaryeri balıkpazarının olduğu alana yeni park projesi hazırlandığını park alanında balık restaurantta bulunacağını açıkladı.

banner846
Gündem 26.02.2010, 17:39
207
Başkan Parkta Balık Restaurantta Olacak
banner844

Belediye Başkanı İsmail Bayram: Şakuş köprüsünün hemen yanında bulunan ve halen otopark olarak kulnanılan eski balık pazarının olduğu alana park yapacağız dedi. Bayam “Projelendirme çalışmalarımız bitti. Parkın içinde bir de balık restaurant bulunacak. Bu alandaki çalışmalarımız ise en yakın zamanda başlayacaktır. Daha önceden yapılan bir proje vardı. Bu proje ikinci bir alternatif. Bunun üzerinde gerekirse herhangi bir değişiklik yapılacak elbette ama şu anlık yapılabileceğin en iyisi budur dedi.
Belediye Başkanı ismail Bayram: “ Dere boyunca aydınlatmaların yapılacağını söylemiştik. Bunun içinde çalışmalarımızı başlattık. Fakat bazı noktalarda çalışmalar yaptık. Bu çalışmalar sonrasında ise ertesi günü aydınlatma ışıklarının çalındığını veya tahrip edildiğini gördük.
İlimizin gelişmesi için yaptığımız bu hizmetlere halkımız sahip çıkmalı kuruyup kollamalı. Yıkılanı tekrar yapabilmek ekstra maliyet ve zaman kaybı oluyor. Herkesi yaşadığı kente sahip çıkmaya davet ediyoruz dedi.

Yorumlar (0)
26°
az bulutlu