banner614

BAŞKAN YARDIMCISI BİZZAT TESLİM ETTİ

banner619

Cedidiye Mahallesi'nde ikamet eden Alimet Canbulat'ın yatalak hasta olan annesi için istediği ve bağışla alınan tekerlekli sandalye Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Cengiz Tuncer tarafından aileye teslim edildi.

banner846
Gündem 15.11.2019, 14:20 15.11.2019, 16:16
1570
banner844
Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü'nün mahalle ziyaretleri kapsamında gittiği Cedidiye Mahallesi'nde yatalak hasta olan annesine tekerlekli sandalye talebinde bulunan Alimet Canbulat'ın isteği yerine getirildi. Taleple bizzat ilgilenen Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Cengiz Tuncer, bağış yöntemi ile alınan tekerlekli sandalyeyi vatandaşın evini ziyaret ederek teslim etti.
Tuncer yaptığı açıklamada, "Bir vatandaşımız bizden yardım istedi. Hem annesinin yatağa bağımlılığını azaltmak hem de biraz olsun mutlu olmasını sağlamak için bizden tekerlekli sandalye talebinde bulundu. Başkanımız Sayın Dr. Faruk Özlü de konuyla ilgilenilmesi yönünde talimat verdi. Talebin üzerinden 24 saat geçmeden gerekeni yaptık. Onun yüzündeki gülümseme ve memnuniyet bizim için her şeye değer. Yeter ki vatandaşlarımız mutlu olsun, onların taleplerini karşılamak için çalışıyoruz." şeklinde konuştu.
Yorumlar (9)
Mehmet Gül 2 yıl önce
Allah razı olsun Doktorluk gibi ağır bir Görevi yanında yine aynı şekilde Başkan Yardımcılığı görevini en doğru şekilde yapan Cengiz hocamıza teşekkür ederiz Hizmet aşkı
Adore81 2 yıl önce
Beyazay ile bedensel engelliler dernekleri ne iş yapar ikisininfe kapıları mesai saatkerinde hep kapalı feshet kapat git kardeşim tabelanı sök belediye yapıyor geekeni.
NERİMAN ÇAVDAR 2 yıl önce
Hayır seven doktorumuz Allah'a emanet ol..
Güray 2 yıl önce
Yolun açık olsun Cengiz Bey.Seni çekemeyenler konuşup dursunlar,biz gerçeği biliyoruz.Onlarda senden korktuğu için zaten atıp tutuyorlar
Hastane personeli 2 yıl önce
Biz doktorumuzu biliyoruz,herzaman ki gibi farkını göstermiş.Gönüllerdesin hocam
Hüseyin G 2 yıl önce
Allah kabul etsin,Faruk Bey ve ekibine teşekkürler
Aziziyeli 2 yıl önce
İşte adam gibi adam,herkes örnek almalı
Kadir 2 yıl önce
Böyle insanlara moral veren haberleri gördükçe psikolojimiz düzeliyor,teşekkürler Öncü
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
15°
açık