banner851

banner614

"BAŞKANIMDAN ALLAH RAZI OLSUN"

banner619

Düzce'de bir engelli vatandaşın daha hayalleri gerçekleşti. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'nün talimatı ile Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu ve Meclis Üyesi Nurullah Yıldız'ın ziyaret ettiği Şerafettin Batura akülü aracına kavuştu.

banner846
Gündem 03.10.2019, 10:53 03.10.2019, 13:36
1594
banner844

İhtiyaç sahibi vatandaşların taleplerine duyarlılık gösteren Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü,   özellikle engellilerin sosyal yaşama daha kolay katılmasına özen gösteriyor.

1,5 yıl önce geçirdiği beyin kanaması sonuc kısmi felç oldu

Bu kapsamda Ağa Mahallesi'nde ikamet eden ve yaklaşık 1,5 yıl önce geçirdiği beyin kanaması sonucu vücudunun bir kısmi felç olan Şerafettin Batura'nın akülü araç ihtiyacını öğrenen Başkan Özlü kendisini temsilen Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu'nun konu ile ilgilenmesini istedi.

Meclis Üyesi Nurullah Yıldız ile birlikte Batura ve ailesini ziyaret eden Kasapoğlu, beraberinde getirdikleri akülü aracı Şerafettin Batura'ya teslim etti.


 

"Biz vatandaşımızın mutluluğu, huzuru için görev başındayız"

Konu hakkında kısa bir açıklama yapan Kasapoğlu, "Vatandaşımızın ihtiyacı Başkanımız Faruk Özlü Beyefendiye iletilmiş, bizim yakından ilgilenmemizi istedi. Onun önderliğinde meclis üyemiz ile birlikte bu talebi hemen karşılamak istedik. Biz vatandaşımızın mutluluğu, huzuru için görev başındayız. Her bir bireyin ihtiyaçları için elimizden gayreti gösteriyoruz, göstermeye de devam edeceğiz. Kardeşimiz de akülü aracını güzel günlerde kullansın inşallah." şeklinde konuştu.

Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu'nun bizzat yardım ederek sandalyesine oturttuğu Şeraffetin Batura da duygulu anlar yaşayarak, "Sandalye olmadan hareket etmek benim için çok zor oluyordu. Sayın Başkanıma, başkan yardımcılarına, belediyeye çok teşekkür ediyorum, Allah razı olsun." dedi.

Yorumlar (1)
Yorumcu 2 yıl önce
Reklam sahane.ya kardeşim jalici konutlarda otobüslerde klima yokmu.Klimaya acsana diyoruz acik arkadasim diyorlar.havalandirmayi klina diue yutturuyorlar vereceginiz hizmet yerin dibine batsin.otobus hareket saatlerinden bahsetmedim bilee