banner851

banner614

BAŞKANLAR SOSYAL MEDYADA KAPIŞTI

banner619

Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam ve eski Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit sosyal medya üzerinden kapıştı. Çam’ın ortaya attığı “Belediye bütçesinden iş makinesi aldı” iddiasına, Yiğit’ten belgelerle yalanlama geldi. Yiğit, iddianın tamamen yalan ve iftiradan ibaret olduğunu söyledi.

banner846
Gündem 10.04.2020, 18:06 11.04.2020, 15:44
6874
BAŞKANLAR SOSYAL MEDYADA KAPIŞTI
banner844

Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, sosyal medya hesabından eski Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit’in belediye bütçesinden iş makinesi aldığı yönünde iddia ortaya attı. Mevcut Başkan Çam’ın ortaya attığı bu iddiaya Başkan Muzaffer Yiğit yine sosyal medya üzerinden cevap verdi. Rasim Çam’ın kendisine iftira attığını savunan Yiğit, “Rasim Çam hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.” ifadesini kullandı.

 “AKSİNİ İDDİA EDEN VARSA KAMUOYU İLE PAYLAŞSIN”

Eski Başkan Yiğit yaptığı paylaşımda, şunları kaydetti: “Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çamın şahsıma ait “Kepçesi var” iddiası Tamamıyla Yalandan ve iftiradan ibarettir.2014/2019 yılları arasında şeffaf belediyecilik anlayışı İle yönetmiş olduğumuz belediyemizde yapmış olduğumuz çalışmalar ve ilçemize 5 yılda kazandırdığımız eserler göz önündedir. Dönemimizdeki muhasebecimiz Mevcut belediye başkanı Rasim Çamın damadı olmakla birlikte 2018 yılında belediyenin tüm hesapları iç işleri bakanlığımız ve Sayıştay tarafından 20 gün boyunca incelenmiş ve en ufak bir hataya ve yanlışa rastlanılmamıştır. Aksini iddia eden Varsa tüm kamuoyu İle paylaşılmasını istiyorum. Ayrıca belediyemizi teslim ederken hiç bir ticari ve esnaf borcumuz bulunmamaktadır.”

“KENDİ BAŞARISIZLIĞINI İFTİRA ATARAK KAPATMAK İSTİYOR…”

Kendi döneminde belediyenin tek borcunun, iller bankasından alınan alt yapı, su hattı ve asfalt kredisi olduğunu hatırlatan Yiğit, “Belediyelere iller bankası tarafından her ay gönderilen katkı payından cüzi miktar kesilmektedir. Yapmış olduğumuz tüm harcamalar belgeli ve belediye kayıtlarındadır. Kendi başarısızlığını insanlara iftira ve karalama olarak kapatmak isteyenlere karşı kanuni tüm haklarımı kullanacağımı ve halkında Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunacağımı belirtmek isterim.” ifadelerini kullandı.

“NE BAŞKANLIK DÖNEMİMDE, NE DE ŞİMDİ TİCARİ FAALİYETİM OLMADI”

“Bugüne kadarki yaşantımda, belediye başkanlığım öncesi, başkanlık dönemim ve sonrasında hiç bir ticari çalışmam, faaliyetim ve hiç bir zaman ticari aracım olmamıştır” vurgusu yapan Yiğit; paylaşımını şöyle noktaladı: “Tüm bu yapılmak istenen kurgular dönemimizin başarısından, bugünün başarısızlığından kaynaklanmaktadır. En büyük hakem Öncelikle Yüce Rabbim ve gerçekleri tamamıyla gören halkımızdır.”  

Yorumlar (9)
Ahmet demirci 1 yıl önce
Şimdiki belediyenin bir vizyonu yok.Hedef şaşırtıyor olmasın sakın. Kepçesi var derken evdeki kepçeyi kastetmesin. Kevgirde var başkan kevgirde
Ak partili 1 yıl önce
Bir suçu örtmek işlemekle aynıdır kim bu memleketin hakkını yiyorsa .......
Muhammet kara 1 yıl önce
Ben başkan Yiğit in böyle bir şey yaptığına inanmıyorum. Başkan Çam İspatla maz ise istifa etsin.
Yığılcalı 1 yıl önce
Muzaffer Başkan bu iftiralara kimse inanmaz senin Yığılca için gece gündüz cumartesi pazar demeden Nasıl çalıştığını biliyoru Rasim Başkan çamur at izi kalsın iftira atıyor bir yıldır yığılcaya çivi çakmayanların iftiraları Muzaffer Başkan senin Hakkı'nı yetik seni şu anda mumla arıyoruz yığılcada
Düzceli 1 yıl önce
Muzaffer( ateş olmayan yerden duman çıkmaz)atasözü.
LOOK AT YOUR JOP... 1 yıl önce
Ülkemizin,milletimizin suan mucadele ettigi durum nedir sizin bu siyasi hırsınız nedir? Koranadan betersiniz...
Halk secimde birinizden yetkiyi almış diğerinize vermiş. Biriniz halkın kararına saygı duyup işini yapsın.Digerinizde halkın verdiği yetki ile halkına hizmet etsin. Ikinizde şahsi hasımlıgınızı bırakıp SUSUN...Çünkü Yığılcamın huzura ve kaynaşmaya ihtiyaci var. Susmak YIĞILCA'ma verebileceginiz en iyi hizmet fazlasina gerek yok...
Düzceli 1 yıl önce
Muzaffer sıkıntı yapma cümle alem senide,Rasim abiyide iyi bilir,senin başarın belli asfaltı döktün peşinden kazdın kabloları yerin altına aldın çok becereklisin,geldin sırtını Özlüye dayadın.
Erkan 1 yıl önce
Biri MHP li Biri Alp li ikiside aynı yemeci bu vatandaşın parasını yiyen kimvarsa ALLAH evini cehennem ateşine çevirsin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
28°
az bulutlu