banner851

banner955

Bayram Ailesi ,ilk kez ekranlarda yer aldı

Öncü televizyon tarafından hazırlanan yerel seçim 2009 programında belediye başkanı İsmail Bayram ve Eşi Öncü ekranlarında Düzcelilerle buluştu.

Gündem 30.03.2009, 19:03
349
Bayram Ailesi ,ilk kez ekranlarda yer aldı

29 mart akşamı bölge seçimlerini ekranlara getiren yerel seçim 2009 programı ile Düzce’lilerin ekranlarına kitlendiği Öncü Tv yine bir ilke imza atarak Belediye başkanı İsmail Bayram ve Eşi Elka Bayram’I Düzcelilerle buluşturdu.

Seçim sonuçlarının belirlenmesinden sonra televizyonumuza gelen İsmail Bayram ,İl başkanı Fevai Arslan ve Milletvekili Metin Kaşıkoğlu görüşlerini açıklarlarken, stüdyoyu izleyen bir çift göz kameralara takıldı. Bu gözün sahibinin Düzce’nin yeni belediye başkanı İsmail Bayram’ın eşi olduğunun anlaşılması üzerine bayan Bayram’da stüdyoya davet edildi.

Düzce’nin yeni first layd’i si olan Elka Bayram Eşinin seçimlere katılmasından ve seçilmesinden memnun olduğunu belirterek, seçim gezilerine küçük bebekleri olması nedeniyle çok fazla katılamadığını belirtti.

Belediye başkanı İsmail Bayram ise, eşinin ev toplantıları yaparak kendisine destek verdiğini söyledi. Bayram kendisinin evcimen bir yapıya sahip olduğunu da belirtti.

banner844
Yorumlar (0)
21
parçalı bulutlu