banner851

banner614

BAYRAM ALİ KUBİLAY’DAN ÖRNEK DAVRANIŞ…

banner619

Koronavirüs Salgını nedeniyle ülke olarak zor günler geçirdiğimiz şu günlerde, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Bayram Ali Kubilay, örnek bir davranış sergiledi. “Personelimin Sağlığı benim için çok önemli” diyen Kubilay, personeline izin vererek, maaşlarını da tam ödeyeceğini duyurdu.

banner846
Gündem 30.03.2020, 10:25 30.03.2020, 14:47
4506
banner844

Küresel bir panik yaratan yeni tip (Covid-19) Koronavirüs, dünya genelinde can almaya devam ediyor. Türkiye’de de vaka sayısı ve ölümler her geçen gün artarken, salgına karşı yetkililer, zorunlu olmadıkça insanların evlerinden çıkmamaları konusunda uyarılarda bulunuyor.

Salgına karşı Düzce’de de tedbirler en üst seviyeye çıkartıldı. Başta Valilik ve Düzce Belediyesi olmak üzere, bazı kurumlar halkın zorunlu olmadığı sürece dışarıya çıkmaması için çeşitli platformlarda “Evde Kal, Sağlıklı Yaşa” kampanyaları başlattı.

Düzce’de bu kampanyaya en büyük destek ise, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Bayram Ali Kubilay’dan geldi. Kubilay, salgın nedeniyle çalışmak istemeyen personeline  “Evde Kal, Maaşını Tam Al” diyerek ücretli izin verdi. 

Kubilay, “Bayram Ali Kubilay Mali Müşavirlik Ofisi çalışanları,sevgili çalışma arkadaşlarım; büyük felaketi hep beraber sağlıklı ve huzurlu bir şekilde atlatabilmek için en önemli tedbir EVDE KALMAK  öyleyse çalışanlarıma sesleniyorum "işe gelmeyin, evde kalın maaşınızı tam alın. Ben çalışanlarımın gayretleri ile bugünlere geldim sevgili personelim sevgili takım arkadaşlarım, tekrar ediyorum evde kal, sağlıklı kal, maaşını tam al.

Yorumlar (14)
Asiye 1 yıl önce
İste budur devlet örnek alsın yürekten kutluyorum insan olmak budur
Reklam tabelasi 1 yıl önce
50 personeli olsaydi da ayni hareketi yapsaydi iyiydi muhasebede calisan 2 3 asgari ucretliyi idare edip iyi reklam olmus
Serpil yılmaz 1 yıl önce
Dicek bişey yok denmesi gerekeni söylemiş
The end 1 yıl önce
Duzce kücücük bir şehir burda herkez icice herkez akraba herkez görüşüyo niye bukadar insani buraya getiriyonuz akil yokmu yoksa duzcede cok vakami ciksin diye uğraşiyosunuz
Metin BESLİ 1 yıl önce
Duyarlı davranışınız için tebrikler.
Nuri 1 yıl önce
İyi davranış! Tebrikler...
fatih uçar 1 yıl önce
tebrikler ali bey örnek olur inşAllah kazanırken iyide felaket eşigindeyken zarar ediyorum ne halin varsa gör diyenler feyzalır inşAllah
reklam kokayi 1 yıl önce
iyisi kötüsü olmaz yinede güzel hareket
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
parçalı az bulutlu