banner851

banner614

Bayram "Çalışmalarda Aksama Yok"

banner619

Geçtiğimiz hafta bazı işadamlarıyla uzakdoğuya giden Belediye Başkanı İsmail Bayam ziyaretler hakkında bilgiler verdi. Bayram ayrıca yaptığı açıklamalarda Kentsel Dönüşüm Projesindende bahsetti.

banner846
Gündem 25.02.2010, 20:38
199
 Bayram
banner844

Geçtiğimiz hafta bazı işadamlarıyla uzakdoğuya giden Belediye Başkanı yararlı bir ziyaret olduğunu bazı işadamlarımızın bağlantıları yaptığını ayrıca depremin yıktığı Açe kentiyle kardeş Belediye olma çalışmasının başladığını söyledi. Kentsel dönümüş çalışmalarının devam etitğini belirten Bayram önümüzdeki günlerde hak sahibi vatandaşlarla görüşmeler başlayacak dedi. Bir haftalık inceleme ve ziyaretlerde bulunmak için işadamlarıyla birlikte uzakdoğuya giden Belediye Başkanı İsmail Bayram "üç ayrı ülkeye gittik. Bazı işadamlarımız bağlantılar kurdular. Bunların geri dönüşümü olacak. Depremin yıktığı kent Açe'ye gidip gördük. Türkiye'den büyük yardımlar alan bir kent oludğu için Türkeleri çok seviyorlar. Bu ülkede bir Osmanlı Mezarlığı olduğunu öğrendik ve ziyaret ettik. Ayrıca Açe'yle şehir kardeşliğini başlattık dönem dönemde gitmeye devam edeceğiz dedi.
Başkan Bayram 'Kentsel Dönüşüm' projesi çalışmalarının sürdüğünü söyleyerek, "meclisin aldığı karar gereğince raporlar hazırlanıp TOKİ'ye sunuluyor. Mahalle muhtarımızla da görüştük bir sorun yok. Hem toplu olarak hemde tek tek vatandaşlarla görüşemelere başlayacağız" dedi

Yorumlar (0)
18°
parçalı bulutlu