banner851

banner614

BAYRAM ETKİNLİKLERLE KUTLANDI!

banner619

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında 18 Temmuz Kapalı Spor Salonunda kutlama programı düzenlendi. Program sonunda çocuklara 150 adet bisiklet dağıtımı yapıldı.

banner846
Gündem 19.05.2017, 12:55 19.05.2017, 17:05
863
banner844

Düzce’de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları Anıtpark Meydanında Atatürk Anıtına çelenk sunulmasının ardından 18 Temmuz Kapalı Spor Salonunda düzenlenen programla yapıldı. Salonda düzenlenen programa Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Savaş Düzgün, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, vali yardımcıları, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Yılmaz Özdemir, kurum müdürleri, daire amirleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.Kutlama programı, Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci günün anlam ve önemine ilişkin yaptığı konuşma ile başladı. Bilim ve Sanat Merkezinin “İçimizdeki Ritim’ grubunun hazırladığı müzik resitalinde seslendirilen ilahiler ile devam etti.Artvin yöresi halk oyunları gösterisinin sergilenmesi ile devam eden programda bir öğrenci, Dursun Ali Erzincanlı’nın Şehit Ömer Halisdemir adına yazdığı “30 Kuş” şiiri seslendirdi.Program, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren spor dallarında eğitim gören sporcular tarafından hazırlanan farklı branşlardan gösterilerin sahnelendi.Gençlik Merkezinde yürütülen “Yurduma hoş geldin kardeşim” projesi kapsamında muhacir öğrencilerin Irak Marşı ve İstiklal Marşı okundu.Kutlama programı çocuklara 150 adet bisikletin dağıtımıyla son buldu.

Yorumlar (3)
Artisler 4 yıl önce
Engellilere ne verdiniz.tekelekli sandalye? Protez?ENGELLI HAFTASINDA KAÇ ENGELLI AILEYI ZIYARRT ETTINIZ.REHABILITASYONLARI CEZA KESMEK YERINE bir IHTIYACLARI VARMI DIYe KAÇ kere ziyaret ettiniz.sizi kınıyorum sayı vali,sayın sağlık müdürü!
bayram 4 yıl önce
Bayramlar açık alanlarda kutlanır ki herkes katılabilsin. Adamın teki sen hiç bayram yaşadın mı.? Bu akılla zor
adamın teki 4 yıl önce
Sosyal mecralarda bayramlar seyranlar kaldırıldı diye hükümete çaktığını sanan zavallılar bu fotoğrafları umarım yerinden seyretmiştir.