banner851

banner614

Bayram; "itfaiye'nin çalışma şartları gerçekten zor."

Düzce Belediyesi İtfaiyesi'nin verdiği iftara katılan Belediye Başkanı İsmail Bayram, itfaiye erleriyle iftar yaptı. Bayram, daha sonra yaptığı açıklamada itfaiye erlerinin çalışma şartlarını değerlendirdi.

banner619
Gündem 02.09.2009, 09:45
187
Bayram;

Belediye Başkanı İsmail Bayram Düzce Belediyesi İtfaiyesi'nin verdiği iftar yemeğine katıldı ve İtfaiye Müdürü Rahmi İşleyen'den çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra mikrofonlarımıza açıklamalarda bulunan Bayram, itfaiye ekiplerinin teknik olarak bir sıkıntılarının bulunmadığını fakat çalışma şartlarının zor olduğunu ifade etti. Düzce Belediyesi İtfaiyesi'nin yaptığı çalışmalarda gayet başarılı olduğunu vurgulayan Bayram, "Eğitimlerini almış müdahalelerde gayet başarılı bir ekibe sahibiz. Düzce İtfaiyesi'nin bölgede başarılı olduğu biliniyor." şeklinde konuştu.

İtfaiye'nin teknik anlamda hiçbir eksiğinin olmadığını vurgulayan Bayram, "Herşey gelişiyor. Tabiki ekipmanları sürekli yenilemek lazım. Bunun için bazı ekipmanları yenileyeceğiz." ifadelerine yer verdi. Düzce İtfaiyesi'nin hangi şartlarda olursa olsun olaylara müdahalede profosyonel olduğunu sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)