banner851

banner614

“BAYRAM SONRASINDAKİ GÜZEL GÜNLERE HAZIRLANACAĞIZ”

banner619

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, Kovid-19 tedbirlerine ilişkin, "Amacımız ülkemizi ramazan ayında genel olarak dinlendirerek bayram sonrasındaki güzel günler için hazırlamaktır." dedi.

banner846
Gündem 07.04.2021, 16:22 07.04.2021, 17:43
2602
banner844

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katıldı.

Erdoğan, burada yaptığı konuşmada, şunları kaydetti: "Amacımız ülkemizi ramazan ayında genel olarak dinlendirerek bayram sonrasındaki güzel günler için hazırlamaktır. Türkiye'nin tek başına salgın tedbirlerini gevşetmesi, hatta tek başına salgını tümüyle yenmesi önemli değildir. Aslolan, yakın insani ve ticari ilişki içinde olduğumuz coğrafyalar başta olmak üzere, dünyadaki genel iyileşmenin gerisinde kalmamak, hatta mümkünse önünde gitmektir. Şayet biz, ramazan ayındaki tedbirlerimizle vaka sayılarını birkaç binli rakamlara düşürebilirsek, mayısta başlayacağı anlaşılan turizm sezonu ve bunun içeride yol açacağı ticari hareketliliği yakalayabiliriz."

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştiren Erdoğan, "Sorun, bu zatın vaatlerinin dibinin delik olması. İçinde açık darbe tehdidi olan malum bildiriye onlardan çok daha sıkı bir şekilde sarılıyor. Allah kimseyi şaşırtmasın." dedi.

(AA)

Yorumlar (5)
Çoklu maaş 4 ay önce
Bürokratlar bir çok yerden maaş alıyor halk aç aç kimin umurunda.Milletin parasını yerken nasıl rahat uyuyabiliyorsunuz acep
ççççç 4 ay önce
açız açç..Bizede işciye memurada huzur hakkı ver..Senin bakanlar 103 binlira huzur hakkı alırken memuru işciyi poşette ekmeğe muhtaç ettin..yazıklar olsun..AÇIzzzz
konreci 4 ay önce
bu kadar zamandır neden demedin ne kongresi halkın sağlığı benim için daha önemli diye..kongreler bitti gövde gösterilerin bitti sıra geldi sağlığa..yaşattığını yaşamadan ölmeyecek hiç kimse..Reis artık bittin..hele konrelerden ve uydurma ihtilallden sonra sonra sana güven sıfır..
Vatandaş 4 ay önce
Her yeri kapatıp kimseye beş kuruş vermemek halkı dinlendirmek olmuş yani...
YAVUZ0881 4 ay önce
Allah bizi senden en kısa zamanda kurtarsın ki katlanılır gibi değil